Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnak legjobb a...

Melyik telefonnak legjobb a tefonja?

Figyelt kérdés

Munkam miatt nagyon fontos lenne, hogy a telefonom nagyon szep kepeket keszitsen. Nemreg vettem egy xiaomi redmi note 9 pro-t, eleinte megvoltam elegedve vele, viszont ugyanaz a targy, ugyanolyan fenyben fotozva egy iPhone-al sokkal szebb, elettel telibb.

Alapbol nem vonzottak soha, mert annyira dragak az iphoneok, viszont most elgondkodtam rajta. En a fotokkal " adom el" ugymond a vallalkozasom termekeit, ezert alap a jo kep. Fenykepezovel aztan laptoppal atmasolas dolog nem fer bele az idombe.

Tenyleg ver minden telot kepek teren az iphone?

Melyik fajta ami szuper kepeknel, de nem a legujabb es meregdraga? Persze ami nem is 5 eves hogy aztan ne tudjam hasznalni.

Mit gondoltok?


2021. okt. 1. 22:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Tiszta hulye vagyok, most latom mit irtam a kerdesbe.

Szoval melyik telefonnak legjobb a kameraja?

2021. okt. 1. 22:47
 2/7 anonim ***** válasza:

Sokan az mondják a huawei csinál a legjobb képeket mert benne van hatmillió megapixel, pedig a huawei nem ad vissza valós képet mert a szoftver utólag "javít" és teljesen elüt a valóságtól. Az iPhone inkább természetesebb képet ad vissza, a Samsung meg élénkebbet.


Szerintem egy boltba próbáld ki a Samsung és Apple telefonjait, de az én véleményem szerint akkor iPhone a természetesség miatt.

2021. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Használtam Samu-t most iPhone SE-t.


Ez az SE is úgy hasít mintha… nagyon szép képeket csinál.


Ui: Nézd meg az android felsőkategóriás telefonokat, van amelyik az Apple-nél is drágábbak…


Elvileg két eszközt néztem a Samu-t meg az Almát, voltam vagy 5 helyen minimum, ha nem több…


Kb mind az Almát ajánlotta(árban hasonlóak voltak,)

2021. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mielőtt kidobod, próbáld ki a google kamera appot (Gcam)

[link]

2021. okt. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavalyi, tavalyelőtti felső kategóriás telefonokat nézegess, mindegyik jobb képeket csinál, mint a redmi note 9 pro.

Mondjuk szvsz ha a vállalkozásod sikere múlik rajta, akkor nem érdemes ezen spórolni.

2021. okt. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" ugyanaz a targy, ugyanolyan fenyben fotozva egy iPhone-al sokkal szebb, elettel telibb."

Ugyanarról a tárgyról fotózva, de nem a telefon kijelzőjén nézve, hanem a laptop vagy számítógépén?

2021. okt. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Google Pixelek igen jo kepeket lonek es arban kozepkategoriaban jatszanak.
2021. okt. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!