Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefon hőmérséklete túl...

A telefon hőmérséklete túl alacsony, ezért nem tölt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Próbáltam más töltővel is, azzal sem használ, ugyanez van mindegyiknél. Már mindent megpróbáltam. Néha kiírja, hogy most már felmelegedett a töltéshez, de max 1 perc után megint kiírja, hogy túl alacsony a hőmérséklete. Mit tegyek, hogy felmelegedjen és úgy is maradjon végleg?

2021. okt. 3. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Vagy csinálhatod úgy is, hogy rákattintasz az egyik képre, aztán lenyomod és nyomva tartod a ctrl gombot, és így nyomogatod tovább a többit. Így is ki lehet jelölni többet.


"És érdekes, mert van, hogy 5%-on van, újraindítom és amikor visszakapcsol akkor hirtelen 38% lesz. És ezt mindig eljátsza."

Akkuhiba.


"Mi a neve?"

CPU-Z-vel meg tudod nézni a "Battery" résznél a hőmérsékletet.

2021. okt. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Nem tudom leszedni a hátulját sem,"

Akkor vidd szervizbe minél hamarabb. Azt hiába mondom hogy ökölszabály, hogy ázott telefont addig ne kapcsolj be, amíg ki nincs szárítva. Mert látom hogy gőzerővel próbálod az ellenkezőjét.

2021. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm azóta már megoldottam. Átraktam az összes képet ami fontos volt.
2021. okt. 3. 21:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, a töltőcsatlakozó port panel ment haza, bármilyen normális szervíz 11-15ezer között megcsinálja. Samsung A sorozat szereti ezt csinálni.


Még szerencse, hogy nem lehet leszedni a hátulját. A hajszárítós telefondoktor által javallott meleg levegővel így nem tudod szétcseszni az akku két oldalán a FPC csatlakozót.

2021. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!