Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a töltésmennyiség hosszútáv...

Ez a töltésmennyiség hosszútávon roncsolhatja a telefonom akksiját?

Figyelt kérdés

Egy iPhone 6S-em van 86%-os akksival. Napi kétszer töltöm. Egyszer reggel suli előtt,másodjára délután. Külön figyelek rá hogy mindíg 85 és 20 százalék között legyen illetve mindíg alacsony töltöttségű módban van. Éjszakára/vagy olyankor mikor nem tudom figyelni hogy mikor töltődik fel nem teszem fel töltőre. Tudom hogy az iPhone készülékeknél nincs mese;évente egy új akksiba be kell fektetni,de ugye nem gyorsítja fel az akksi romlását hogy napi 2x is felteszem tölteni?!


Üdvözlettel:Egy technika-analfabéta csaj🥲



2021. okt. 3. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10


nem, én egy umidigi A5 prot használok


[link]



előtte pedig 2017-től egy elephone P8 Maxot


[link]


2017-2021-ig használtam, aztán összetört, de nem volt semmi baja


ezeket 32 és 35 000 ft-ért vettem



egyébként nem csak én használom, amióta rájöttem, hogy milyen baromi jók, az egész családot felszereltem ezekkel a 35 000 ft-os telefonokkal, és rengeteget vannak használva, mindenki telefon függő

2021. okt. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Minőségük, strapabíróságuk kifejezetten magas. Nem mennek tönkre


Ja, és töltő is jár hozzájuk, Jack csatlakozó is van, amiket mi használunk, nem úgy ,mint a drágább telóknál

2021. okt. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egs. :)
2021. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
anyámnak van egy dogee telefonja, évek óta használja, vigyázni nem tud rá,de még mindig jó :)
2021. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!