Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most 2021-ben megéri az...

Most 2021-ben megéri az iphone 11? Mert hát nem nagy az aksi, ips, meg hát mégis csak 2 éves telefon.

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 17:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, 100%-ban megéri.
Nem, nem éri meg leírom inkább mit vegyél.
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Xiaomi telefon a legjobb jelenleg ár/érték arányban.


Egy barátnőm 200 ezres Iphone 11-e olyan képeket csinál mint egy kávéfőző a 12MP-es kamerájával.


Nekem a 100 ezres telefonom kamerája 108MP, ami kilencszerese, fele annyiért.


Processzort, ramot, akksit stb bármit nézünk, össze se lehet hasonlítani.

Ha nem lenne rajta a menci logó, 30-40 ezret érne kb.


Olyan mint egy színarany vécé. Csak péniszméregetésre jó, semmi másra.


Mondom ezt informatikusként.


Persze mélyebben bele lehetne menni, az IOS-t is összevethetnénk az Androiddal stb, de bárhogy nézzük, nem éri meg használatra venni, csak ha befektetés lesz vagy menőzés a cél.

2021. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
2 éves telefon simán jó még, én bár Android párti vagyok és a 100 alatti telefonokat veszem, tavasszal egy 2018 végi, kifutó modellt vettem féláron, igaz Android 9 volt rajta ami 10-re frissült első bekapcsolás után, most meg a 12 jön, nagy hátránya nincs. Biztonsági frissítést augusztusban még kapott.
2021. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

11 -el semmi baj nincs. IPS kijelző? És? Előtte hol volt amoled? Manapság se minden telefon Amoled. Nem csak előnye van ám...


Az hogy 2 éves megint nem jelent semmit. 2 évvel ezelőtti technika.

Valamennyit csorbult, de itt nem csak telefont veszel.

Magát a rendszert az ökoszisztémát ha akarod, és támogatást.


Eldöntöd hogy neked ér -e annyit...


Jó árba került.


Még vagy 3-4 év frissítést biztosan nap. Ezt a legtöbb új készülék nem tudja, nem egy 2 éves.


Nagy aksi csak a 13 pro Max ban van igazán.


Üzemidő a lényeg, az meg pont használható...

2021. okt. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát néztem 6 órát se bír ki a 11 aksija használhatatlan nekem legalább kell egy 7 órás kijelző idő úgyhogy a 11 biztos nem lesz!
2021. okt. 4. 19:36
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Hát nézd, a #1 válasznál több hamis információt nem olvastam még egy egybefüggő szövegben, úgyhogy nem fogom kifejteni, hogy a 12MP is már több, mint 4K, na meg hogy kitörölheted a 108 megapixellel, ha nincs mögötte szoftveres optimalizálás, szép színek stb. A processzor (úgy általában a chip) meg évekkel a konkurencia előtt jár, ami ahhoz vezetett, hogy egy 8-9 éves iPhone pontosan ugyanúgy használható, mint egy 4-5 éves csúcsdroid.

Most, hogy ledöntöttem a sztereotípiákat: a 2 év Apple viszonylatban semmi, az XR-em (készülék) ilyen idős, a széria meg már 3, mégsem akad soha, pontosan ugyanúgy működik, mint amikor kicsomagoltam. Pedig azóta teleraktam 64GB-t mindenféle alkalmazással.

A kijelzőről annyit, hogy ha nem te tervezted az AMOLED-et, akkor egyáltalán nem fogod észrevenni, hogy nem az. Legfeljebb ha egy órán keresztül bámulsz mellette egy olyat, amiben jobb kijelző van. Amíg nincs AOD iPhone-on, addig semmilyen funkció esetében sem fog hátrányt jelenteni.

Az akkumulátor valóban nem a legjobb, az én XR-em (aminek a 11-hez hasonló az üzemideje) 82%-os aksival 6-7 óra képernyőidőt bír, tehát olyan 8-9 óra várható, ha tökéletes állapotú.

Röviden összefoglalva egy abszolút szerethető, funkcionális és kiváló telefon még 2021-ben is, amit mindenképp érdemes lehet megvenni, ha iPhone-t szeretnél.

2021. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5 vagyok

Az aksihoz hozzátéve: reggel 6-kor húztam le a töltőről, most háromnegyed nyolc van. 6 órán keresztül használtam ténylegesen, 8:30 és 16:30 között végig mobilinternetet használtam. Így vagyok most 18%-on, közben egyáltalán nem töltöttem. Szerintem teljesen vállalható.

2021. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem és neked 11ed van? szép képeket csinál?
2021. okt. 4. 19:52
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
XR-em van és gyönyörű képeket csinál. A 11 ennél csak jobb lehet +1 kamerával.
2021. okt. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Az a kérdés, hogy mihez képest.

150 ezerért egy 2 éves telefont megvenni igazából blama, hozzáteszem sok ismerősömnek 11-ese van és elégedettek még mindig, csak abszurd, hogy ennyibe került még így is. Ha android párti vagy, akkor inkább egy prémium kategóriás és új telefont érdemes venni.

2021. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!