Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezek közül melyik telefont...

Ezek közül melyik telefont vennétek, illetve hasonló alternatívátok van még ? Samsung A52s - Xiaomi Redmi Note 10 Pro - Mi 11 lite 5G - Poco F3 5G. Ezek a telefonokat néztem 130 ezer forinttal bezárólag(A52s ennyi jelenleg az árukereső kínálatában).

Figyelt kérdés

Jelenleg egy 4,5 éves, egyszeri akkumulátor cserét megélt Huawei P10-em van, amit le szeretnék váltani, mert elkezdett ki-be kapcsolgatni, plusz az aksija is cserére szorulna, és inkább az új telefon fele hajlok.

Akkoriban sikerült meggyőzni a marketingeseknek hogy szükségem van nekem egy csúcskészülékre, de most egyre inkább hajlok a 100-120 ezer körüli középkategória felé, ahogy néztem itt is nagyon jó telefonok vannak :)

Igazából az A52s - be nem nagyon tudok beleközni, az az első számú kiszemeltem. Nézegettem róla kamera teszteket, megmondom őszintén az éjjeli fotózásban látok nagy lemaradást a csúcskategóriával szemben, az meg engem annyira nem érdekel. Jó, esetleg szürkületi fényviszonyok mellett meg merem kockáztatni felveszi a versenyt a csúcskategóriával, én legalábbis nem vettem észre jelentős különbséget.

Kijelzője 120Hz amoled, a médiában egymás mellett volt az S21-es csúcskategóriával, én semmi féle különbséget nem vettem észre...

Hangzás terén sztereó hangszóró számomra tök szépen szólt.

Hardveres szinten is néztem róla teszteket, benchmarkokat, és jelenleg ahogy néztem nincs játék ami megakasztaná max grafikán, szóval ez az a hardver, aminél megkérdem, ennél feljebb jelenleg minek? PLuszba ott van még a jack. Na meg az IP67, ha esetleg egy forró fürdőnél telefonozgatnék.

Ez biztos egy elég elfogult írás volt tőlem, bevallom, kicsit megszerettem ezt a telefont, nézegettem, kézbe vettem az áruházba, és megtetszett. A kérdésben írt 3 másik telefont írták sok helyen jogos riválisnak, alternatívának ebbe az árkategóriába, de esetleg más tippet is meghallgatok amiket még nem írtam ide.


Nektek mi a véleményetek? Ti melyiket, vagy ha nem ezeket, milyen telefont választanátok 130 ezer forintig?



2021. okt. 5. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
OnePlus. Azon belül is szerintem a Nord 2 5G.
2021. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Samsung a52s 5g jó vétel.

Új CPU val nagyon üt. Sima se volt gyenge...


De ne szürke importosat vegyél. Szerintem.

Különben nem biztos hogy lesz garanciád. Már ha ez fontos.


Kicsit többe kerül mint a kínai vetélytársak, de jobb is mindegyiknél.

2021. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most nemrég vettem Poco F3-at, ennek állítólag a kamerája a gyengébb pont, de szerintem elfogadható képeket készít, viszont a fenti 4 telefon közül egyedül ebben van csúcskategóriás SoC (Snapdragon 870)

De szerintem a többi sem rossz választás, ha az A52s a legszimpatikusabb összességében, vedd azt.

2021. okt. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!