Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonhívás rögzítő csak a...

Kocsis I. kérdése:

Telefonhívás rögzítő csak a hívó hangját rögzíti a hívottat nem. már nagyon sok programot telepitettem de egy sem müködik Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ez Samsung és Xiaomi telefonon egyaránt

#telefon hívás rögzitő nem működik megfelelően
2021. okt. 5. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez így van rendjén.
2021. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
GDPR.
2021. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ez a funkció tiltva van a hangrögzítő alkalmazásokban, nem véletlen.
2021. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Megjegyzem, nagyon hasznos a rögzítés, mindenkinek ajánlom.

2021. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért jók az ebay-es telefomok az USA-ból. ANgol menü (a felszínt át lehet állítani magyarra), de az appek veszik a teljes beszélgetést, bluetooth fülessel is. Eddig egy esetben nem vette fel, amikor bizonyos adatvédelmi aggályaim ügyében az adatvédelmi hatóságot hívtam. Nekik bizonyára megvannak az eszközeik arra, hogy meg tudják oldani...
2021. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elég szerencsésnek érzem magam, hogy nekem működik.
2021. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

"Ez így van rendjén."

Ezt azért írtam, hogy a kérdező ne a saját készülékébe keresse a hibát, hanem a személyes adatkezelésre vonatkozó egységes európai törvényi szabályozás eredményeképpen működnek így az alkalmazások, amielyek alkalmasak a telefonhíváskor felvétel készítésére.

Tehát nem a saját véleményemmel akarom a kérdező problémáját kicsinyíteni, haneem megnyugtatásként közöltem, ami gondolom más válaszolókban ellenérzést váltott ki, akik szerint alapvető joguk gyakorlásában korlátozzák őket ezzel a tiltással.

2021. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!