Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem működnek a letöltött...

Nem működnek a letöltött hívásrögzítők. Többi lent?

Figyelt kérdés
Többféle hívásrögzítőt is letöltöttem már, de valamelyik egyáltalán nem, valamelyik csak akkor működik, ha meg van nyitva az alkalmazás. Minden hozzáférés engedélyezve van az alkalmazás számára. Mi lehet a megoldás?

2020. jan. 23. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mégis mire? Porszívóra? Amúgy meg újabb androidokon nincs engedélyezve a felvevő progik nem férhetnek hozzá a mikihez
2020. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos változattól felfelé le vannak tiltva ezek, személyiségi jogokra hivatkozva.
2020. jan. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tudjuk milyen telefon, mert miért is írtad volna le.


iPhoeonon valamikor régen amikot lehetett jailbreakelni akkor volt működő, de azóta évek teltek el befoltoztak minden kihasználható kiskaput


droidhoz annyira nem értek, de az újabb verziókban már itt is tiltják a hívásrögzítők használatát a GDPR miatt.

Vagy használsz egy régi droidos telefont, vagy veszel egy "machanikus" hívásrögzítőt amit a telefon fülhallgatójával összekötve lehet használni.

2020. jan. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Xiaomi Redmi 8A 2 hónapos telefon
2020. jan. 23. 11:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Lenyeg az lennne melyik android es melyik EMUI fut rajta
2020. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

MIUI-n alapból kell legyen hívásrögzítő, én ezért is szeretem, legalábbis ez az egyik fő ok. Rengeteg kínos/kellemetlen dolgot kilehet így kerülni, többnyire ha időpontokról beszélgetünk a másik féllel.


https://www.youtube.com/watch?v=hlITWareKCo

2020. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó

nekem sajnos nincs ilyen benne és rákeresve sincs

2020. jan. 23. 15:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem OnePlus 7 em van,sajnos gyári hívásrögzítő nincs,a cube acr nevű rögzítőt használom.

(Ha zavar hogy nem írja ki a hívó feleket akkor telepíts egy régi verziót) 😉

2020. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mindenhol azt írják, hogy miui-s. Akkor meg kell keresni a beállításokat és utnána az alkalmazás fiókban a Recoderben a fájlokat. A fájlok egyébként a tároló/miui/recorder mappában lesznek.

https://www.youtube.com/watch?v=h1gRL9QtOJE

2020. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vagyis lehet, hogy érdemes ellenőrizni, melyik tárcsázó alkalmazás van rajta.

[link]

2020. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!