Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 11- kis pattogó hang...

Iphone 11- kis pattogó hang amikor telefonálok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja vásároltam egy teljesen új Iphone 11-et és azt vettem észre, hogy amikor felhívok valakit és az illető személy beszél, akkor ilyen pici pattogás hallszik a hangja mellett. Először azt hittem, hogy a fülhallgató miatt van, de nem. Akkor is hallom, amikor a fülemhez tartom a telefont, viszont kihangosítva ez már nem hallszik. Nem mindig szól, pl ha kihangosítom és utána vissza rakom normálra, a fülemhez, akkor egy ideig eltűnik a pici pattogás. Az is érdekes, hogy nem mindenkinél hallom ezt, eddig 3 kontaktomnál hallottam. Előjön, picit stabilizálódik, aztán egyáltalán nem hallom s aztán megint pattog. Zene hallgatás közben nincs ilyen probléma, beszéd közben is pl ha a kontakt nem beszél bele, hanem hallgat, akkor nem ropog. Valaki tudna segíteni? Vagy volt hasonló tapasztalatotok?

2021. okt. 11. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:
ha nem csinálja mindig, nem nálad van a gond
2021. okt. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!