Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a nagyon jó...

Szerintetek a nagyon jó állapotú Xiaomi Redmi Note 8 Pro 2021 telefonomat eltudnám annyi pénzért adni, hogy abból tudjak venni a fiamnak egy közép-felső kategóriás Iphone telefont?

Figyelt kérdés
Tehát egy Iphone 8 Plus/ X vagy Iphone 9 (SE2)-re gondoltam, hogyha esetleg olyan 80 ezer forintért akkor Iphone XS telot vennék neki. Mert azt a +10-20 ezer forintot bele fizetném neki. Mivel az már sokkal erősebb. Mindezt azért mert leérettségizett úgy, hogy már vegyészmérnöki egyetemen tanul. Csak most akarunk elköltözni Egerből Kaposvárra persze ezt is az ő kedvéért. Na meg jövő hónapban lesz 19 éves. És eredetileg Iphone 11 Pro telot akartam venni neki, azt is akarta mert a 12 nem tetszik neki. De most így, hogy gyűjtünk pénzt a költözésre ezt nem engedhettjük meg magunknak. De ha túl vagyunk rajta akkor veszek neki egy Iphone 13 Pro/ vagy majd 14 Prot ha kijön. Amilyet szeretne. De addig is jó lenne neki egy új telo mert a mostani Iphone 6 Plusja már eléggé elavult. Szerintem már egy 8 Plus is jó lenne neki. Azonban az XS addig ameddig nem tehetjük meg jó középút lenne neki. Mivel neki is tetszik a telefon!

2021. okt. 11. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia nem. Ez a telefon használtan kb max 40 ezret ér.
2021. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak fontossági sorrendek. Szerintem. Költözés fontosabb.

Felső kategóriás telefon drága...


Ez a Xiaomi újonan is 60k környéke....


[link]

2021. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem a Pro modell van meg.
2021. okt. 11. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké de ettől egy Xiaomi, nem felső kategóriás termékeket gyárt. Szeretne, de a Redmi nem az.


4 féle Redmi Note 8 létezik.


Xiaomi Redmi Note 8 : [link]

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [link]

Xiaomi Redmi Note 8T : [link]

Xiaomi Redmi Note 8 2012 [link]


Mindegyik használható, de egyik sem drága telefon volt. Anno közép, mára alsó kategóriás telefonok.


Használt piacon csak iPhone és a valamikori csúcs készülékeknek van rendes áruk, a többi bagóért cserél gazdát ha cserél.


Nézd meg mennyiért mennek a telefonok használt piacon és próbáld eladni. Telefonos boltban nyilván kevesebbet adnak érte. Mert hogy el kell adniuk és az árrésből élnek.

2021. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Redmi Note 8 2021
2021. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy te szülö vagy nem egy nagy lkényeztete 19 éves gyerek? Aki ipohanal az újabb akkar az egyetemen villogni.?
2021. okt. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!