Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone SE 2022-ben még...

Az iPhone SE 2022-ben még mindig egy 4.7-es kijelző lesz, hatalmas felső és alsó kávákkal?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném, ha az SE 2022 egy iPhone XR szerű telefon lenne, sok helyen írják hogy valószínűleg annak a design-ját kapja meg, és teljes kijelzős lesz, Face ID-val. Viszont sok helyen azt is olvasom, hogy valószínűleg marad olyan mint az SE 2020, csak erősebb hardvert kap. De 2022-ben nem illene már ezt a sok éves design-t elhagyni?
2021. okt. 13. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
17%

Nem, nem illene elhagyni! Iphone az örök!!

Követelem hogy vedd meg majd a legújabb SE-t!!!!!

2021. okt. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Egyebkent valaki tudja a harapott almának az eredetiségét, azaz honnan jött a steve-nek anno hogy harapott almát rak a telefon hátuljára? Én tudom
2021. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Hogy ne egy cseresznyének nézzen ki.



Amúgy meg szerintem már 2020-ban is "szégyen" volt kiadni az SE2-t, de túllendültem rajta és megvettem, jó telefon amúgy, de ha a 2022-es is ilyen lesz, akkor 1000% hogy nem veszek még egy ilyet.

2021. okt. 13. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
És hogy jutott jobs nak eszébe hogy apple legyen a telefonjainak a neve? Mi vette őt rá erre?
2021. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 Alma volt a kedvence.


Nem szégyen egy olcsó bevált gyártástechnológiával tudták olcsón adni. 2014 től kezdve finomodott a gyártás. Így olcsó.


Szerintem nem ezzel van a gond, nekem tökéletesen megfelelne, csak dobjanak bele egy nagyobb akkut, 7 -ben nagyobb volt és egy Jack -et. 7-8 ból ugyan hiányzott de a helye belül ott maradt nem tervezték át. Ennyit a helykihasználásról :)


Ha a pletykák igazak majd beledobnak egy olyan CPU -t ami még gyorsabban leszívja az akkut. Mondjuk annak nem tudom mi értelme lesz... 6-6s-7-8 nak úgy is kevés volt az üzemideje, nem hogy majd most egy komoly cpu val...

2021. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-nek: almafarm mellett utazott és az adta az ihletet a Jobs fejébe.
2021. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!