Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi az a hatalmas szabadság az...

Mi az a hatalmas szabadság az androidban ami az iosban nincs meg és átlag ember észreveszi?

Figyelt kérdés

Miben tudja kihasználni az ember általánosságban jobban, vagy miben szabadabb a tulaj egy androidban mint az iosban?

Mindig ez a szöveg de egyszerűen számomra nem világos :D

Talán nem kell az itunessal sz*rakodni, hogy zenét tegyél a telódra? Várom az érveket


2020. febr. 18. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%

Abban szabadabb a droid, hogy .apk-kat fel lehet telepíteni anélkül, hogy alkalmazásboltba kéne regisztrálni meg satöbbi.

Persze a fizetős játékokat, programokat meg lehet szerezni ingyen is.

Ha valaki nem képes kifizetni néhány eurót egy appért annak ez nagy "segítség", szabadság.


A másik nagy szabadság az az, hogy minden sz.rt feltelepítenek utána meg jönnek ide a gyakorira sírni hogy nem jaóóó!! Lássúúúúú! Begyütt a vírúúús!!! Mé' ugrik fő' a reklám álandójaan?


Eeeez a nagy droidos szabadság! :DDDDD

2020. febr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak feldugom a gépre és kész.
2020. febr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
66%
Az android sokkal több mindennel kompatibilis, könnyen lehet rá zenét letölteni, bővíthető a tárhelye, és nem ilyen ki****ott drága :D amilyen teljesítményűek a mai legújabb iphone-ok annyi pénzért ugyanolyan teljesítményű, vagy jobb telefont lehet venni olcsóbban
2020. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Itt van néhány: [link]
2020. febr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az operációs rendszernek elérhető a forráskódja:

[link]

és sok rá a nyílt forrású alkalmazás:

[link]

így van esély arra, hogy a telefonra egyedi, a gyártótól/a Google-tól független rendszer kerüljön:

[link]

2020. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Számomra a launcher egy alapvető elvárás, ahol olyanná alakítom a kinézetet amilyenre akarom. Egy iOS-en lévő "minden ki van hányva a kezdőlapra" megoldás abszolút nem játszik nálam, minimálista, dd praktikus dizájnt szeretem illetve pár nap alatt meg is unnám (ez tapasztalat).


Második legfontosabb nálam az, hogy ez az ÉN eszközök, én fizettem érte, engem ne akarjon semmiben korlátozni, épp ezért a harmadik felektől származó rendszerek telepítése nem akadály, bár ez is erősen gyártó függő.


Az iTunes-szel való majomkodás is egy vicc, de ha jól tudom erre van 1-2 más megoldás, bár én Spotify-t használok prémiummal, tehát gyorsítótáron kívül nem tárolok offline zenét mobilon.

2020. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gugu Gabor ***** válasza:

Nekem szimpatikus hogy a legtöbb app miatt rengeteg formátum támogatott.

Cad ebook video stb szal nem nekem kell alkalmazkodni konvertálgatni esetleg

2020. febr. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagy mennyiségű adat offline másolása gép-tablet-telefon között.

Mappákba rendezve, oda pakolv ahová én akarom.


Mindehhez csupán egy pendrive szükséges.


Ehhez még hozzá adjuk a fényképezőgép és videokamera memóriakártyáit, illetve egy USB+OTG olvasót és voila!


Oda-vissza működik mindegyik eszközön az adatátvitel, nem kell felhők között küldözgetni.

2020. febr. 19. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van manuális fényképező mód

Általában olcsóbb (pl egy Oneplus 7 Proval ha összehasonlítod bármelyik iPhonet)

Általában jobb akku, néhol 50W gyorstöltés (0-100% 35 perc alatt pl a Realme X2 Proban), és gyorstöltő a dobozban.

Nincs Notch

Némelyiknél van DEX mód (Samsung)

Vagy S Pen

Tölthetem a vezeték nélküli fülhalgatómat vele.

OTG képes

Van számológép :D Nem tudom, hogy a legújabb IOS-ban van-e...

APK telepítés nem feltétlenül az ingyenes appszerzés miatt előnyös (Például a DJI Go appnál an értelme)

Nincs kihányva az összes előtelepített app a képernyőre

Nem tudsz fájlt küldeni Androidra, és valljuk be, Androidból azért több van. Ha otthonhagyod a töltőd, kevesebb eséllyel fog tudni kisegíteni a kollégád


Kb ennyi jut eszembe így hirtelen. Ami valós felhasználásban korlátozna engem (merthogy az Androidot napi vagy legaláb heti 1x használom rá) : Nem fogad USB-t, hiányozna a jelenlegi telefonom 5250mAh-s akkuja, és gyorstöltése, zavarna a Notch, amíg Galaxy S8-am volt, DEX módban is legalább heti 1X használtam, nekem a DJI GO-nak egy olyan verziója kell, amit az App storeból nem tudnék telepíteni, néha küldök fájlokat ismerőseimnek, amihez jól jön a Bluetooth, vagy a Wifi Direct.

2020. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

a kommentek - nem csak ehhez a kérdéshez hanem az összes hasonló kéréshez érkezett válaszok alapján jellemzően azok fikázzák az iPhoneokat akik nem értenek hozzá.


Az egyik legjobb haverom is megvette első iPhoneját és szegény nem érti hogy működik, nem képes elszakadni a droid és a windows logikájától

Pedig ha átkapcsolt az agyad egyszer iPhonra akkor fogod megérteni miért jó, miért sokkal egyszerűbb jobb mint bármi más telefon! Minden megvan benne ami a droidban csak kicsit másképp, droidos szemmel nézve furán, iPhoneos szemmel nézve sokkal egyszerűbben :)

Doroidos ésszel nem lehet, nem szabad iPhonet minősíteni!

2020. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!