Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyen tènyleg volt a 2000-es...

Ilyen tènyleg volt a 2000-es èvek elejèn vagy csak a szüleim hülyítenek?

Figyelt kérdés
Szerintük ès tapasztalataik szerint ha kint voltál külföldön pl románia vagy szerbia akkor ha hazatelefonáltál mobillal akkor a te hangod hallották de nem magyarul hanem azon a nyelven amelyik országban voltál.

2021. okt. 14. 14:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Orbit nagy kamu amit mondanak a szüleid.

Semmi nem igaz belőle, max az, hogy jó dràgán lehetett külföldről hazatelefonálni mobilon.


Egyszerűen átált a telefonod a kinti szolgáltatóra, és onnantól roaming díjakon telefonáltál.


A menü, meg az a más nyelvű katyvasz egy marhaság.

2021. okt. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Butaság
2021. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igazából én sem hiszem el, de ahogy rámförmedtek meg minden, hiába mondtam nekik én is hogy még most se tudja a technológia ezt, még az eu parlamentben is emberek fordítanak. Tudjátok mi volt a válasza apámnak? De akkor megtudták csinálni. Meg valami olyat is hogy most is csak azért hallom az eredeti hangot, nyelvet mert eutagok vagyunk. Én ezt tudom hogy hülyeség, csak kíváncsi vagyok olyanok véleményére is ezzel kapcsolatban akik akkoriban még nem voltak gyerekek mint én és vannak ezzel kapcsolatban emlékeik hogy hogyan működtek akkoriban a mobilos dolgok.
2021. okt. 14. 14:46
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már a családban demencia, vagy hasonló mentális betegség?
2021. okt. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Anyukán oldaláról nem tudok ilyenről, de apám az kezd egyre zavarosabb lenni. Eldugdos dolgokat. Zárnunk kell a fontos dolgokat, számlákat, iratokat, pénzt stb mert kutakszik és eltűnnek. Powerbankom is tette már el úgy hogy mire előkerült ki is dobhattam. És olyan helyen bukkant fel két hónappal készőbb ahol lehetetlenség hogy ne vettük volna észre. A szekrénysoromon a terítőn még nem voltam itthon. De viszont ebben a témában anyám is pártolta, ő is ezt állította.
2021. okt. 14. 15:34
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor megvan a butaságdömping oka.
2021. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

53 vagyok. Jajj, dehogyis! Akkoriban Vodafonos voltam, lehetett konferenciabeszélgetést indítani, vagy kijelezte a telefon, hogy épp hol vagyok (pl. amikor leértünk Balatonra). Kb. ennyi.

De hogy a hangjukat lefordította az adott ország nyelvére az övék helyett, az kizárt! :)

2021. okt. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én akkoriban voltam 20 éves és rengeteget utaztam, de sosem tapasztaltam ilyent... Bár néha annyira berúgtunk hogy lehet csak nem tűnt fel hogy románul káromkodok :D
2021. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

2001 ben külföldön dolgoztam. Rendszeresen hazatelefonáltam és magyarul beszélgettem a szüleimmel.

Ami azt illeti sem én sem ők nem tudtak Hollandul :D

2021. okt. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A 2000-es évek elején ökrös szekéren jártunk a földesúr birtokaira aratni.
2021. okt. 15. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!