Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi foglal közel 50 GB-ot a 64...

Mi foglal közel 50 GB-ot a 64 GB-s telefonomon?

Figyelt kérdés

Majdnem napra pontosan 2 éve vásároltam egy Xiaomi telefont, és eddig tökéletesen meg voltam elégedve vele. Igazából most sem lenne semmi baja, ha nem lenne tele, fogalmam sincs mivel, a tárhelye.


Heti több alkalommal ki is tisztítom a gyorsítótárat, már szinte semmilyen képet lementettem és letöröltem róla, és az alkalmazásokból is csak a legalapabbak vannak fent. Ezek így összesen maximum 10-12 GB-t foglalnak, és nem tudok már semmit letörölni róla.


A rendszer az? Ha az alkalmazásokat is le kell törölnöm, minek tartsam meg egyáltalán ezt a telefont? Mit javasoltok, mit tegyek? Sajnos érezhetően lassult is kicsit az utóbbi időben :(


Köszi!



2021. okt. 14. 14:22
1 2 3
 1/27 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Beállítások - Tárhely

Ott mutatja, hogy mi mennyit foglal.

2021. okt. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
9%

Ha veszel iPhone-t, havi 300Ft lesz 50GB tárhely. 1TB tárhely 2990Ft.

Jól gondold meg, hogy maradsz-e az android-nál. Apple-n kívűl nincs ilyen felhőalapú tárhely, amiben meg is lehet bízni.☝️☝️

2021. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

1-es, köszi! Ott azt írja, hogy "egyéb". Egyéb valami foglal 40 GB-t, a rendszer 10-et, és az egyéb, törölhető cuccaim további 12-t. Mi lehet az az "egyéb"? Hogy tudom ezt kideríteni?


2-es, sajnos az anyagi körülményeim nem engedik meg, hogy plusz 100-200-at költsek telefonra, de köszönöm!

2021. okt. 14. 14:40
 4/27 anonim ***** válasza:
16%

Szemetek, amiket android rendszeren le tudsz tölteni a netről. iPhone-ok esetében ritkán van tele a szemetesed, hiszen az iOS megvéd téged a felesleges cuccoktól, azaz nem tudsz minden szemetet letölteni a netről.

A kérdésedre válaszolva én gyári visszaállítást csinálnék.

2021. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Nyisd meg a "Google Files" appot.

(Ha nincs rajta alapból, akkor telepítsd!)

Annak az egyik funkciója a "Clean".

Ott megmutatja, hogy mivel szabadíthatsz fel helyet:

- Nem használt alkalmazások

- Legnagyobb méretű fájlok

- Régi letöltött fájlok

stb.

2021. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
13%

Bezzeg iPhone-ok esetében sose szenvedsz ezekkel. De attól mégvédidet mindenáron az androidot, hogy "jajj, nyílt rendszer" aztán meg szenvedtek vele, hogy befagy az egész rendszer, netán újraindul, belassul, tele lesz vírussal (mert boncolható rendszer), tele van felesleges szeméttel mindenhol a tárhelyben...

Ha majd egyszer iPhone kerül a kezetekbe..

2021. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Franc se tudja
2021. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Mennyit fizetnek neked, hogy az Applet reklámozd itt?
2021. okt. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
93%
Ennek a gyereknek arra is iPhone 13 pro max 1tb a válasza hogy mennyibe kerül egy kiló krumpli. Nyugodtan figyelmen kívül lehet hagyni a válaszait.(rutinosabb gyk-sok nyilván tudják már ezt a kérdező lehet még nem).
2021. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%
Mit nem tudok? 🤔
2021. okt. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!