Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile: interneten aktiválha...

T-mobile: interneten aktiválható SIM vásárlása milyen van?

Figyelt kérdés

Milyen T-mobile kártyát tudok venni, amelyet internet-en keresztül tudok aktiválni?

Nem előfizetést szeretnék vásárolni, hanem SIMkártyát pl. valamilyen Domino csomagban, amely lehetővé tesz hanghívásokat.



2021. okt. 17. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tudom aktiválni igen, de venni hol tudok olyan kártyát amit majd az általad megadott linken aktiválok, áruházakban is?
2021. okt. 17. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

áruházakban, postán

de telekom ügyfélszolgálaton már eleve aktiváltan adják oda.

2021. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy online szeretnéd aktiválni? Nem logikus az elképzelésed, hogy aktiválni akarod, de előtte odamész valahavá, ahol lehetőleg ne lehessen aktiválni, hogy majd online tudd megtenni az aktiválást. Szerintem én értem a kérdésedet. Odamész egy használt mobiloshoz és azt mondod, hogy feltöltőkártyát kérsz. Adnak olyat, ami már be van aktiválva valaki nevére. Aztán évente egyszer valaki nevére Te is aktiválod, vagy eldobod.
2021. okt. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez amolyan rosszhiszemű feltételezés, akkor nem áruházban, bontatlanul szeretném venni és nem ott kerestem volna hanem - mint írod - ilyen-olyan használt mobilokat árulóknál.

Mi az oka, hogy árulnak ilyen quick nevű terméket, amit neten keresztül lehet aktiválni? Oh jajj csak nehogy rosszat gondolj erről is, hogy "vajon miért árulnak ilyet".

2021. okt. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!