Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új SAMSUNG telefont szeretnék...

Új SAMSUNG telefont szeretnék venni, de milyet? 1: Samsung Galaxy A32 5G 2: Samsung Galaxy A22 3:Samsung galaxy a52 5g?

Figyelt kérdés

Még 2016-ban vettem egy Samsung Galaxy A5-t, de már sok a probléma vele, ideje váltani, de ezzel mindig bajban vagyok. Sokat keresgéltem már, de egyszerűen nem tudok választani. Nekem nagyon fontos hogy nagy belső tárhelye legyen, lehessen bővíteni, NAGYON JÓ kamerája legyen és hogy legyen rajta Jack csatlakozó, mert úgy hallottam hogy sokon már nincsen. Nekem nem színpatikusak ezek a bluetooth fülhallgatók.

A kinézett telefonok: 1: Samsung Galaxy A32 5G 2: Samsung Galaxy A22 3:samsung galaxy a52 5g.



2021. okt. 18. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A52 5G. Az alá nem is ajánlott menni Samsungból.
2021. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben rátaláltam a Samsung Galaxy A72-re. Szerintem ez lesz a nyerő.
2021. okt. 18. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Az meg még jobb. Csak igazi tepsi.
2021. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A52 lenne a legjobb, ha nem zavar ára
2021. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!