Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone XS lezáró gomb és...

Iphone XS lezáró gomb és alkalmazások nem működnek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni. Iphone XS telefonom fogta magát és teljesen használhatatlan lett.

Az érintőképernyő teljesen jól működik de semmilyen applikációt nem tudok megnyitni. Az értesítések jönnek rajta rendesen ha töltőre teszem elkezd tölteni, egyedül az applikációk és a a lezáró gomb nem működik.(hangerő gombok igen) Ezáltal sem újra indítani sem lezárni nem tudom, most várok hogy lemerüljön és újraindítsam(ha sikerül).

Volt már valakinek hasonló tapasztalata?

Fórumokat és Supportot hiába olvasok, semmi ilyet nem írnak rajta.



2021. okt. 19. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én factory resetet csinálnék
2021. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
2021. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es... ha az oldalsó gomb nem működik, akkor nem tud kényszerített újraindítást csinálni!


Kérdeőz: kikapcsolni ki tudod

Beállítások ››› Általános ››› Legalul: kikapcsolás

De ha az oldalsó gomb nem mködik akkor nem fogod tudni visszakapcsolni!

Bár közben eszembe jutott, hogy ha hagyod lemerülni akkor a töltőre dugáskor bekapcsol gombnyomás nélkül is...


Egyébként nincs véletlenül bekapcsolva valami kisegítő lehetőség? Kapcsolóvezérlés, vagy irányítótt hozzáférés? Ha 2x vagy 3x kattintasz vele akkor sem csinál semmit?

2021. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 80% hogy szoftveres

2. voltam

2021. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!