Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom?

Miért nem tölt a telefonom?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy nem tölt a telefonom (Huawei P30).


Kipucoltam a csati részt, próbáltam a párom töltőfejét, nem sok sikerrel.

A főnököm másnap kölcsön adta a Huawei gyári töltőjét és azzal rendesen működött, igaz, csak sima töltés módban, de megnyugodtam hogy a probléma elvileg nem a telefonommal van.

Ma az Euronicsban vettünk egy gyári Huawei 5A-es töltőkábelt, de ezzel sem tölt, se a volt töltőfejemmel, se a pároméval.


Ha tudnátok valami ötletet adni, megköszönném. :|



2021. okt. 20. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Próbáld meg elcserélni a főnököddel amit vettél. Ő kap egy vadiúj töltőt, te meg egy olyat, amivel működik a tiéd.
2021. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném szervizbe.
2021. okt. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szervíz előtt én a helyedben mégegszer rápróbálnék a tisztításra. A zsebszöszik aljas mód el tudják torlaszolni, simán lehet, hogy csak alaposabb tisztítás kell. Nekem már 2x is volt ilyen. Ránézésre tiszta volt, de elég tetemes zsebkoszt sikerült kiszedni fogpiszkálóval, és utána CSODA!
2021. okt. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyébként lehet a sparban kapni ezt a hey clay gyurmát...bármennyire nem az a rendeltetése, de én azzal takarítottam ki a telefonom töltőportját meg a hangszórókat, és nagyon jó lett az eredménye :D ha bele is ragadt, utána odanyomtam mégegyszer és kijött...szóval csak ajánlani tudom :DD
2021. okt. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kértem egy normális, lassan töltő kábelt, aminek több "fog" van az USB-C csatlakozónál, azzal működik.


Próbáltam már többször a fogkefét és a gyufát is, nem sok sikerrel.

A szervíz 15.000 Ft-ot mondott (anyag és munkadíj), amit jelenleg kihagyok, megpróbálom még egyszer aztán átállok éjjeli hosszú töltésekre.


Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 21. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:
P30 sorozatnál jellemzően az alsó panel hajlamos megadni magát (na meg a baseband IC hehe)
2021. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!