Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone-on hogyan tudom a...

Iphone-on hogyan tudom a számkijelzés nélküli hívásokat letiltani?

Figyelt kérdés
Letiltani vagy elnémítani. Csak olyan funkciót találtam, hogy az ismeretlen számokat némítja el, de én csak a számkijelzés nélkülieket akarom.

#letiltás #iPhone #ismeretlen #Számkijelzés nélkül
2021. okt. 22. 07:02
 1/6 anonim válasza:
Számkijelzés nélkülieket külön nem lehet (Legalábbis én sem találtam ilyen lehetőséget)!
2021. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Èn se találtam :( pedig egy Iphone-tól elvárható lenne…
2021. okt. 22. 13:31
 3/6 anonim ***** válasza:

" ...pedig egy Iphone-tól elvárható lenne ..."

Miért, az iPhonehoz képest mi az ami tudja ezt?

2021. okt. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ahogy a 3-as mondja: Az Apple egy zárt ökoszisztéma! Ha nincs benne valamilyen funkció, akkor az nem is lesz! Lényegében az iOS egy olyan rendszer, amihez nem lehet sem hozzáadni, sem pedig elvenni belőle! Ha tehát szeretnél ilyen funkciót, akkor csak egy lehetőséged van: mehetsz San Franciscoba reklamálni! 😁

(Nem viccből írom, tényleg így működik az Apple-rendszer)

(Egyébként meg nekem Samsung Galaxy A21s-em van, és abban sincs ilyen lehetőség, csak úgy mondom) /#1-es voltam/

2021. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem külön le lehet tiltani a "rejtett" számot, és külön a "nem mentett" számokat, illetve egyéni számokat is egyesével.


De lehet fordítva is, "fehér listát" beállítani, és bekapcsolni, hogy kizárólag a listán szereplők tudjanak elérni.


#4 A21s-en úgy tudom, be lehet állítani a rejtett számok tiltását.

2021. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Truecaller alkalmazással nézd meg
2021. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!