Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy note 10+gyártás hiba?

Galaxy note 10+gyártás hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a galaxy note 10+omon ahogy felkapcsolod (legyen az 2 szer koppintás vagy a gombnyomással) ahogy fel akarom kapcsolni a kijelzőt az első kamera (pont a közepén van) után picit bal oldalt bevillan egy zöld pöttyöcske ahogy feloldódik a kijelző..Amikor kicsomagoltam újonta vettem,semmi baja nem volt,ahogy frissült párszor onnantól kezdve van ez...mindha ki lenne égve a kijelzője vagy én nrmis tudom mi,tudjátok a zöld csík a jele a hibás kijelzőnek,nos ez kb ugyan az csak a bal oldalt van ez és 1 darab pöttyben jelenik meg..És ha hívásban vagyok akkor meg szintén jelen van és kibe ugrál...Nemtudom mi ez,de szerintem nem kéne ezt csinálnia egy telónak mert eddig soha nem találkoztam ilyennel..úgyhogy ha tudtok segíteni akkor előre is köszönöm szépen.
2021. okt. 22. 11:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi nem, de egy Samsung szerviz igen, vidd el és mutasd meg nekik.
2021. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!