Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A6+, Android10 esetében...

Galaxy A6+, Android10 esetében mit értenek "egyéb" tárhely alatt?

Figyelt kérdés

Tárhelyproblémával küzdök, és már mindent letakarítottam, amit csak lehetett. A 32GB-ból 23,7-et foglal az "Egyéb" terület, és nem jövök rá, mi ez, hol van, de legfőbbképpen hogyan takarítsam ki?

Ha nem lenne elkerülhetetlen, egy gyári vissza állítást nem csinálnék, jó lenne ha ki tudnám gyomlálni a szemetet.

Hálás vagyok a segítségért.



#tárhely #Galaxy A6+
2021. okt. 21. 20:19
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja, és a kép lemaradt:

[link]

2021. okt. 21. 20:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Telefon beállítások > Alkalmazások

Menj végig az alkalmazásokokon és töröld a Tárhely menüben a Gyorsítótárazott adatokat (látni fogod minden alkalmazásnál a méretét is az így foglalt helynek)

2021. okt. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a Tippet.

Végig mentem egyesével mindegyiken, töröltem is, és jelentősen javult a helyzet, legalábbis az aktuális problémát megoldotta.

Viszont még mindig rengeteg van az "egyéb" tárhelyen.

Hol lehet ez? Mik lehetnek ezek? Lehet egyáltalán törölni, vagy marad a gyári vissza állítás?

Köszi előre is.


a jelen állapot: [link]

2021. okt. 22. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanott a tárhely adatokat is törölheted, ha úgy látod, hogy túl nagy területet foglal el, illetve a nem használt appokat törölni és/vagy le kellene tiltani.

Ugyanitt a beállításoknál van olyan opció is, hogy "áthelyezés sd kártyára", amivel szintén belső tárhelyet lehet felszabadítani.

És van a Samsungnak egy előre telepített "Intelligens kezelő" nevű appja, amivel szintén lehet területet felszabadítani.

2021. okt. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!