Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor ügyfelek, mi a vélemén...

Telenor ügyfelek, mi a véleményetek mostanában a cégről, mennyire vagytok megelégedve a Telenor HU szolgáltatásainak minőségével?

Figyelt kérdés

2021. okt. 23. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Nem veszek észre semmi változást az elmúlt tizen évekhez képest.
2021. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát elégedett vagy a Telenorral?
2021. okt. 23. 18:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első válaszoló vagyok, de én meg vagyok elégedve.
2021. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltatás minősége miatt váltottam másra. Még az 1000 ft-os Digi is jobb volt melóban és otthon is, mint a méregdrága korlátlan Telenor.
2021. okt. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Voltam telenoros. két hónapig. elég volt,


Belvárosban máfsél megabitnek már örülni kell. Köszi, inkább Telekom a maga 130 megabites mobilnetével :)

2021. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pannon GSM időkben kezdtem, jött a pannon, majd Telenor.

De váltottam tőlük. Nem az árak és nem a hálózat miatt.

Volt egy komolyabb balhém velük, és annak ellenére hogy 100% ban az ő hibájuk volt természetesen engem hibáztattak annak ellenére hogy írtam egy szép levelet, hogy elkerülendő másokkal is megessen nézzenek utána. Úgy hogy léptem, és nem vagyok hajlandó semmilyen Telenoros számlát látni tőlük ebben az életben.

Soha nem volt elmaradásom, a 10+ év alatt.


Ügyfélszolgálat ugyan olyan vacak mint mindenhol.

Szolgáltatás elmegy.

2021. nov. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden szolgáltatónak van erőssége és gyenge pontja.

Nyilván nem mindegy hogy hol és mi az elvárás.

Ha nincs elvárásod, akor bármelyik jó lehet.

2021. nov. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En 1995 tol kb 2013-5 ig voltam Pannon/Telenor os. Bajom nem vokt veluk ceges flotta miatt valtottam Telekomra. Ez mintha stabilabb lenne.
2021. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gáz probléma megoldásban. A net csak kültéren megy rendesen. Mindegyik benti helyisegben sem megy rendesen, szakadozik.Es drága a többihez képest
2022. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!