Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Se 2020-nál meg lehet...

Iphone Se 2020-nál meg lehet szokni az új dolgokat régi iphone felhasználóként?

Figyelt kérdés
Ilyen telefont vennék mert megfelelne az igényeimnek és árban is tökéletes nekem. Régen még az iphone 4s-hez szoktam. Viszont kicsit tartok attól, hogy mennyire fogom megszokni hogy nincs benne jack csatlakoztató mert eddig minden telefonomban volt. Gondolom ami lesz hozzá füles az ilyen lightning dugós és annyi a rossz, hogy nem lehet egyszerre tölteni meg zenét hallgatni? Ez nekem elhanyagolható lenne mert ritkán van hogy akkor hallgatok épp zenét mikor töltöm. Milyen füles lesz hozzá, mert az ilyen agybabedugóst nem bírom és jobban szeretem a laposítottakat és néhány videóban iylet láttam. Meg ahogy láttam a telefont új menüje van? Mármint, hogy oldalra kell lapozni hogy a menübe menj? Ez is új nekem, mikor próbálgattam fel akartam lapozni hogy hozza be a menüt de nem szoktam meg, hogy a legoldalt van. Ezeket meglehet szokni új iphone esetében? Köszönöm! (más telefont ne ajáljatok, adott a kérdés.)

2021. okt. 24. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

mennyire fogom megszokni hogy nincs benne jack csatlakoztató mert eddig minden telefonomban volt.

"Gondolom ami lesz hozzá füles"

Nem lesz hozzá füles.


"nem lehet egyszerre tölteni meg zenét hallgatni?"

Vannak erre megoldások Y kábellel.


"Milyen füles lesz hozzá"

Mondom hogy nem lesz hozzá! :D

Az Earpods-ot adták hozzá régebben és meg lehet vásárolni külön is.

[link]


"új menüje van?"

Nem.


"oldalra kell lapozni hogy a menübe menj?"

Ami jobbra van az az alkalmazáskönyvtár ami meg balra azok a widgetek. Ezek nem menük.


"meglehet szokni új iphone esetében?"

Simán... 1-2 nap alatt észrevétlenül megszokod

2021. okt. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hee??? Pont olyan mint az előző SE…
2021. okt. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy bluetooth fülest és tudod is hallgatni töltés közben
2021. okt. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Összeakadtak az agytekervényeim a kérdést olvasva...


Nem te vagy aki már egy hónapja vergődik az Se 2020 megvásárlásán?

Ha még vársz egy kicsit jövőre kijön az új SE XR méretben és kialakítással. Akkor lehet a méreten is vergődni :)


Jack nekem is hiányzik, de inkább leszoktam a zenehallgatásról telefonon.

2021. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

már hányszor átlett beszélve az interneten hogy mi jár melyik telefon mellé de valaki még mindig nem tudja

nem kapsz fülest igy te magadnak választhatsz olyat ami neked tetszik

vezetéknélkülit használok mert mindig elakadtam vezetékessel

sőt még a töltöm is vezetéknélküli mert ugyis szarrá mennek a csatlakozók

ha megszokod megszokod ha nem akkor meg eladod

kit érdekel

ilyen szarokon agyalni

2021. okt. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!