Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez? Iphone 7 plus

Mitől lehet ez? Iphone 7 plus

Figyelt kérdés

2019 nyara óta használom az iphone 7 plusomat, nem volt vele soha semmi gond, mostanában viszont egész gyakran van hogy be-beakad, nem hosszú időre, max csak ilyen 1-másfél mp-re, de furcsa mert régebben nem nagyon csinálta ezt. Van hogy ha gépelek, beakad, és 2-3mp múlva tér csak magához újra.

Nem igazán gondoltam még cserére mert szeretem ezt a telefont de érdekelne hogy ez esetleg a korral együtt járó dolog lehet-e.



2021. okt. 27. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyári visszaállitas .Frissitetted?
2021. okt. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan, hogy mit értesz a leírtakat alatt, azonban amikor magam telepítettem az IOS 15-öt (12 Pro), szintén tapasztaltam, hogy néhány alkalommal lefagy a kijelző akár több másodpercre. Értem ez alatt, hogy megnyomtam a hívás fogadását, azonban nem indult el a másodpercszámláló, volt, hogy hiába nyomogattam a kihangosító gombot, vagy éppen egy-egy videó/játék közben nem reagált a készülék.


Az IOS 15.1 felrakásával nekem teljesen megszűntek a problémák.


Ahogy az előző válaszoló is javasolta, frissítsd a készüléket a legújabb szoftverre, ha pedig azt követően sem lesz jobb, próbálj meg egy gyári visszaállítást. Ha az sem segíteni, akkor esetleg a beállításokban tekintsd meg az akkumulátor állapotát, annak jelentősebb avulása okozhat lassulást.

2021. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mennyi szabad tárhelyed van?

Amúgy szoftveres problémának tűnik, egy gyári visszaállítás meg kéne próbálni. Meg letörölni egy csomó kacatot róla és a mentések nagy részét nem visszatenni.

2021. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!