Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola Moto G9, Xiaomi...

Nikcsuu115 kérdése:

Motorola Moto G9, Xiaomi Redmi 9T vagy Huawei P30 lite? Melyik a jobb? Mindháromban van Google Play?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
9t
2021. okt. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Moto G9.
2021. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindháromban van GMS szóval azzal ne törődj:

[link]

Itt az összehasonlító link, innentől kezdve neked kell eldönteni melyiket preferálod jobban. Hardveresen nagyon minimális különbség van, talán egy picivel jobb ilyen téren a Motorola, de itt kérdés a rendszer stabilitás is. A P30 Lite jobb kamerában a többieknél, de ne csak a fotózást vedd alapul. Immáron több éves készülékről beszélünk, én már a Huaweit elengedném.

Kijelző méretben van egy pár tized inch eltérés, szinte nem is észrevehető, technológiát tekintve mindhárom IPS, ezért mindhárom szép és élénk. A Xiaomi-ban Gorilla Glass van és mondanám hogy csak emiatt is ez a legjobb, de pont láttam egy Redmi Note 9T-t összetörni a szemeim előtt, szóval arra én nem esküdnék fel.

Minden esetre a Huawei P30Lite túl régi ahhoz hogy új eszközként vásàrold meg véleményem szerint, így azt én szépen elengedném. Sem Xiaomi sem Moto fan nem vagyok, de az itt felsorolt 2 telefon nagyon hasonlít egymáshoz. Nyers adatokat tekintve tehát a Snapdragon chipset és a valamivel több megapixelű kamera miatt illetve a minimálisan nagyobb kijelző miatt esetleg érdemesebb lehet a Motorolát választani, de ha jobb szeretnéd a Magyarországon is egyre jobban terjeszkedő Xiaomit választani vagy szimplán szimpatikusabb az az eszköz akkor azt kell választanod mivel mint már számtalanszor írtam, a különbség kettőjük között igen csekély.

Remélem tudtam segíteni, üdv!

2021. okt. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!