Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új iphone beüzemelését újra...

Bence1975 kérdése:

Új iphone beüzemelését újra lehet kezdeni, ha félbehagytam?

Figyelt kérdés
Ez a második Iphone-om. Most csinálok előszö, régiről, újra átvitelt. A szoftverfrissítés után újra kell, (lehet) kezdeni az adatátvitelt? Mert este nem vártam meg, amíg végzett a szofvertelepítéssel (2 óra). A régin, este bezártam az ablakot, a "Várakozás a telepítésre. Adatátvitelhez helyezze a régi készüléket az új közelébe......" Az új, meg megint a nyelv választást kéri. Hogyan tovább???

2021. okt. 28. 11:30
 1/1 anonim ***** válasza:
83%

Bekapcsolod az újat, és mész mész mész, majd kijön egy olyan opció, hogy iphone visszaállítása régi iphonról(ajánlatos ilyenkor a régin csinálnod egy biztonsági mentést), neked arra kell majd kattintanod, azt megvárod és a régi iphonod ott lesz az újon.



Ha ez megvan, akkor visszaállíthatod a régi iphone "újjá". Csak simán bemész a beállításokba, ott a keresésnél beírod, hogy alaphelyzetbe állítás, majd ott arra mész, hogy összes tartalom, beállítás törlése, az végig megy és kész is vagy.

2021. okt. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!