Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire más androidrók...

Mennyire más androidrók iphonera váltani? Lassan 4 éves a telefonom, ideje lecserélnem. Ugyan úgy van google hitelesítő rajta? Mindenem ahhoz van kapcsolva.

Figyelt kérdés

Tudom ez buta kérdés de sosem volt apple termékem. Most nagy beruházást tervezek, Telefon + okosóra + airpods.

Vagy maradjak az androidnál?

Nem a pénzt sajnálom, hanem az a fontos, hogy minden alkalmazásomat elérjem. A munka miatt.


2021. okt. 29. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy media marktban venném meg. Ott jó a garancia?
2021. okt. 29. 17:05
 2/3 anonim válasza:
83%

Szia! Most láttam, hogy mit írtál és szeretnék segíteni.


1. A gyakran használt elektronikus eszközököt érdemes 3-4 évente cserélni, szóval ideális lehet a lecserélés.

2. Fontos lenne az is, hogy jelenleg milyen telód van.

3. Értem, hogy nem sajnálod a pénzt, de azért be kéne lőni egy max árat, ami számodra könnyen megfizethető.


Az iphoneról annyit, hogy csak akkor cserélj rá, hogyha valamit nem tudsz sehogysem elérni (kevés ilyen alkalmazás van manapság). Részben ezt az akkumulátora miatt mondon.

A hitelesítő nem tudom, hogy le lehet közvetlen az áruházából letölteni, de ha nem akkor sincs semmi gond, mivel több oldal létezik erre (pl. az apkpure.com).

2021. okt. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
68%

"az a fontos, hogy minden alkalmazásomat elérjem"

Hát akkor kutasd meg a témát alaposan! Nézdd meg hogy az általad használt appokt vannak-e iPhonera - lehetnek olyan speci appok amiket iPhonera nem adtak ki.

A google szolgáltatási elérhetőek iPhoneon.

2021. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!