Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki szeretném próbálni a...

Ki szeretném próbálni a facebook társkeresőt, de nincs az opciók, megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondoltam kipróbálom én is ezt a facebook saját társkeresőjét, viszont sehogysem jelenik meg az opciók között a mobilomon. Samsung Galaxy A51-es készülékem van. Ezen alapból rajta volt a facebook, így nem tudom letörölni és újra leszedni, viszont ezen kívül szerintem mindent kipróbáltam. Frissítettem az appot, a telefont, engedélyeztem az értesítéseket, kb mindent, amit a neten találtam. Valakinek valami hasonló tapasztalat?

2021. nov. 1. 09:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alkalmazást nem tudod törölni, azért az adatait még igen. Aztán frissítss és kiderül, bevált-e.
2021. nov. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
18 éves kor alatt nem engedni használni se a társkeresőt, se a marketplace-t. elmúltál 18? ha igen, nézd meg hogy jól be van e állítva a születési dátumod
2021. nov. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éves kor alatt nem használható, ezért nem látod.
2021. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

anonim köszi a tippet, megtörtént és sajnos továbba sem jó :(

Ó jaj bőven elmúltam 18 és a születési dátum is jól van beállítva.

2021. nov. 1. 17:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!