Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A52s vagy A52...

Samsung Galaxy A52s vagy A52 jobb telefon?

Figyelt kérdés
Nektek milyen van és miért azt választottad, választanád?

2021. nov. 3. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon kevés és gyenge a különbség a 2 közt.


[link]


Én az olcsóbbat venném. Amúgy A50-em van.

2021. nov. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
A52s jobb. Különbség csak a SoC-ban van, minden más gyakorlatilag ugyanaz a két telefonban.
2021. nov. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nekem az A52s van meg. Csupán az fm rádiót hiányolom belőle ami az A52-ben megvan, ellenben az A52s az 5G képes. Ez a kettő a legjelentékenyebb különbség.
2021. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A52s 5G. Simához képest a kijelző már 120HZ -es. Egyébként ugyan az a két telefon... Soc ban ugye az "S" viszont jóval erősebb, majdnem 870 szinten van...
2021. nov. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Három A52 változat van, az A52 5G-ben is ott a 120Hz kijelző mint az A52s-ben. Az A52 4G-t nem venném, már a 15W töltés miatt sem.
2021. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#15 Gyorstöltési verseny kb farok méregetés ahogy a pixelszám növelés a kamerákban.

Sima A52 és az A52s 5G volt a kérdés. Igen az Az25G ben már 120Hz -es a kijelző, de 5k különbséget szerintem megér az s verzió.


15w már bőven elég. Direkt éjjel töltöm a telefonjaimat amihez 5W -os töltőt vettem hogy nem gyilkoljam. 25w ot sosem használnám ki.

Ez pont nem sokat dob a használhatósághoz. Kínaiak nyomulnak vele nagyon. Érdekesnek érdekes, techdemónak jó, de hogy ezért pénzt adjak ki hát nem.

2021. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

OFF: Azért nem csak farokméregetés ez; nem feltétlenül ér rá mindenki naponta egy alkalommal éppen éjszaka töltögetni a készüléket.


Ha nem használom ki a telefon töltési képességét akkor azzal örök életűvé lesz az akku és majd jól spórolok egy 10ezer forintos akkucserét? Nem. Legfeljebb kitolom egy évvel ha szerencsém van.


Másrészt az éjjeli feltöltés után 4-6 órát bedugva hagyott töltő -ami ezidő alatt végig 100%-on tartja az akkut- inkább ront a helyzeten, hiszen az első dolog amit a Li-Ion akkuról tudunk az az, hogy az élettartamának a rovására megy ha teljesen feltöltött állapotában tovább töltögetem.

2021. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem aki alvás helyett telefont nyomkodja és nem ér rá tölteni egy 6 órát az gyorsan változtasson életmódot. Csak mielőtt meghal. Szerintem.


10k ért hol cserélnek akkut? Rendes cserére gondolok ahol gyári akku van és garanciát is vállalnak az elvégzett munkára.


Gyors töltés jelentősen jobban nyírja az akkut mint a 100% on tartás.

2021. nov. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"aki alvás helyett telefont nyomkodja és nem ér rá tölteni"

Írtam én ilyet?:D


Értelmezd az első mondatot. Arra célzok, hogy napközben elő sem fordulhat, hogy fel kellene tölteni egy telefont? Van egy hírem, van aki dolgozik a készülékkel és napközben pont nem ér rá 2 órát kivárni mire feltölt. Ez akkora blődség, mint amikor elterjesztették hogy a notebookokat csak kikapcsolva töltsük, mert különben tönkre megy az akku.


Nem reklámoznám itt a helyet ezért csak annyi hogy Óbudán. Samsung A széria fele gyári akkuval 9500-10500 árban megy. Azért mert a hivatalos szervíz meg a rafkós leránt duplára nem jelenti azt, hogy az a normális és a korrekt. Megsúgom, pl. egy gyári Samsung A51(nem OEM meg fake) akku bruttó ára 2120forint. Egy 15 perces munkára 8ezer forint munkadíj bőven korrekt, az általad ismert szervízek meg rádobnak még egyszer ennyit mert megtehetik.


Szívesen folytatnék további eszmecserét erről és kérnék egy indoklást, de fölösleges jobban szétoffolnunk a kérdést. Szervízünkben akkuk gyártásával és felújításával is foglalkozunk úgyhogy nyilván van rálátásom arra mitől melyik mennyi idő alatt, de ha az összes létező grafikont és stressztesztünket belinkelem sem fogod belátni amit írok, mert te eldöntötted két városi legenda alapján.

2021. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Haggyátok, ne vitatkozzatok!


Van elég baj mostanság!


Köszi mindenknek az értelmest!


Minden jót!

2021. nov. 8. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!