Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni a vírusos...

Mit lehet csinálni a vírusos telefonnal? (ha ez vírus egyáltalán)

Figyelt kérdés

Hétvégén felmentem egy zeneletöltő oldalra, és letöltésnél átirányított egy másik felületre. Ekkor elkezdett a Google új lapokat megnyitni, "szerencsés nyertes" meg mindenféle hülyeség. Kényszerített leállítással kilőttem a Googlet, majd ismét megnyitottam és jó lett. Viszont azóta ilyen értesítéseket küld a Chrome:

Gratulálunk a díjért!

FIGYELEM:Tisztítsa telefonját (nem mertem megnyitni, mert szerintem ez is átverés)

3000 euró egy héten

FIGYELMEZTETÉS: teljesítménye kritikusan csökkenhet!


Letöltöttem több vírusirtót is a Play áruházból, de mind azt mondta, hogy nem talált vírust a telefonon. Az Avira is köztük volt mert azt használom a számítógépemen és bevált, de az sem talált vírust.


Mit tegyek?



2021. nov. 3. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a böngésző előzményeit meg adatait azt jó lesz.
2021. nov. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, amit írtál. Sajnos nem működött ez a megoldás.
2021. nov. 3. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyári visszaállítás.
2021. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sablonválaszom: a reklámokat alapvetően egy-egy app dobja fel. Esélyes, hogy a böngésző az, nézd meg a beállításaiban a webhely engedélyeket. Ha a reklámot az értesítősávban látod, nyomj hosszan az értesítésre és az android megmutatja, melyik app küldte.
2021. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még annyi kérdésem lenne, hogyha gyári visszaállítást csinálok, akkor törlődni fog az összes app, és az elmentett jelszavaim is?
2021. nov. 3. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden! Olyan lesz a telefon amikor megvetted, bekapcsoltad. Szal akkor minden képet ami kell mentened kellene előtte.
2021. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg kell tiltani annak a weboldalnak az értesítésküldést a Chrome-ban.

Nem vírus.

Az ilyen illegális oldalak abból élnek, hogy más illegális oldalakat reklámoznak (és nyitnak is meg) neked.

2021. nov. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!