Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 3x teszteltem magam november...

3x teszteltem magam november óta, eddig nem talált meg a Covid. Lehet hogy egyáltalán van olyan hogy a szervezete valakinek olyan erős hogy "nem tapad meg" a vírus? Vagy eddig ekkora szerencsém van? ;)

Figyelt kérdés
Pedig naponta utazom tömegközlekedéssel, munkahelyemen a kapcsolatok olyan hogy mindenki megfog mindent, pl kilincshasználat, közös konyha stb..

2021. jún. 5. 18:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%

Vagy eddig ekkora szerencsém van?

ez nem a szerencsén múlik egyszerűen jó az immunrendszered mint bárki másnak akin nem ment át egyszer sem..mondja ezt egy beoltott

2021. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ehhez nagy szerencse. Az ország 10% sem volt igazoltan beteg, nem akkora kunszt a 90%-hoz tartozni.
2021. jún. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%
Rengetegen vannak, akik képtelenek elkapni. Van ugyanis többféel védettség, nem csak az, amit antitesttel mérnek.
2021. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
29%
Tünetmentes ismerősnek csak hosszabb távon jöttek ki bajai. ;) A kacsintós fej miatt kicsit alattomosnak érzem a kérdést.
2021. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
42%
ja ott a keresőszó, "oltatlanul". Ok, ez a szokásos provokálós oltásellenes, aki egész nap itt verte magát. Rajtam is átment egyszer tünetmentesen, de eszemben nem lenne ilyen passzív-agresszív kérdést feltenni.
2021. jún. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
48%
mi sem kaptuk el. volt a családban 1 igazolt kovidos, de rajta kívűl senki a családban, pedig egy háztartásban élünk. járunk dolgozni, nagy "forgalmú" helyekre, kb mint ahogy a kérdező. Én amúgy a kezem sem fertőtlenítem soha, csak sima szappan, de csak átlagos használattal, semmi plusz. a maszkot sem hordtam, csak ahová nem engedtek be nélküle. én szerintem ez kamu.
2021. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
33%
Bagós alkesz apósomnak, akinek mindig van valami betegsége is tünetmentes volt. A környezetemben főleg az ilyen típusú emberek jönnek az erős immunrendszerrel, közben csak szerencséjük volt. Utána ugyanúgy isznak bagóznak szóval büszkék lehetnek erre. :D
2021. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok oltásellenes. Szüleim megkapták az oltást, örülök neki.

Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy lehet-e ilyen.

(Ne legyen ez a kérdés vitatéma ki melyik csoportba tartozik ellenzi/nemellenzi) köszönöm.

2021. jún. 5. 20:40
 9/32 A kérdező kommentje:

Fogok még tesztelni mert a cégnél ahol dolgozok lehet, így fogom tudni ha tünetmentesen elkapnám.

Eddig negatív papírok vannak.

Nem oltásellenesként tettem fel a kérdést, csak hogy létezik-e ilyen állapot, vagy egyszer engem is megtalál.

Nem szoktam influenzás lenni, 2014ben voltam nagyon megfázva utoljára.

2021. jún. 5. 20:47
 10/32 anonim ***** válasza:
65%

Egyik lehetőség, hogy már valamilyen korábbi (egyéb koronavírus) fertőzés miatt már védett vagy.

Az antitest teszten csak specifikus antitestet keresnek.

B verzió, hogy "alulműködik" az immunrendszered, ami ebben az esetben hasznos. A covidba önmagában senki nem betegszik meg, hanem a túlzott immunreakció az, ami a súlyos tüneteket okozza.

Aki tömegközlekedéssel jár, az 100% találkozott a vírussal.

A tünetmentes fertőzések számát nagyjából 10x-re becsülik az igazolt betegekhez képest.

2021. jún. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!