Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » (Használt) iphone xs MAX VAGY...

(Használt) iphone xs MAX VAGY Xiaomi POCO f3?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon gondolkodom a két készülék közt azért mert árba ugyan annyi(150 ezer) viszont az iphon 1 évig használt, 90%aksis,dobozzal tartozékkal együtt venném.

A poco hoz viszont tudnék venni egy 10 ezer W-os powerbankot, meg egy űvegfoliát. (garancia nem jár hozzá csak ha veszel hozzá és ezekkel a tartozékokkal lenne 150)

Annyit kell tudni rollam még hogy sose volt még IOS-es telom és még odzkodom tölle azért is variálok nagyon.

Nagyon köszönöm a segitséget.



#Iphone xs max vs poco f3
2021. nov. 3. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Ájfon
2021. nov. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Poco, sose vennék használtan telefont
2021. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Morzsi007 ***** válasza:
30%

Itt az ideje normális telefont venned.

Használt is jó lesz. 😁

2021. nov. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát ezt neked kell eldönteni.

Poco egy ultra olcsó a kategóriájában, ennek megfelelő belső minőséggel, támogatással.

iPhone xs MAX nem egy éves darab, használva lehet annyit volt, de 3 éve van a piacon.


Talán iPhone de ennyiért én inkább más telefont vennék... Újat.

2021. nov. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem használtat vennél iPhoneból, akkor ajánlanám, mert nekem bejött, de magamból kiindulva, elektronikai termékből használtat sose vennék. Meg túl olcsót se. Csesztek már át túl olcsó dologgal.
2021. nov. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
64%

Attól függ, ha értesz annyira hozzá, hogy látásból meg tudod állapítani az állapotàt, akkor az iphone. Én vettem már 3 telefont eddig az évek alatt Hardverapróról és mindegyik jó volt.


Viszont ahhoz az iphonehoz biztos kell majd power bank meg max 1 napot fog bírni.


A poco is jó lehet, de számold bele, hogy kínai és ezért bizonyos dolgokat csinálni kell vele hogy normálisan menjen, de nem kell hozzá power bank, meg szerintem kínai telefonért sok a 150.

2021. nov. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Használtan én sem vennék.

Nem kérdés a számomra, Poco x3 nfc,sima v. Pro.


[link]

2021. nov. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyértelmű hogy iphone nem lesz vele semmi problémád
2021. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!