Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Külföldi telefont hogy lehet...

Külföldi telefont hogy lehet magyar nyelvre állítani?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba egy telefont ami az USA ban lett vásárolva , nem méregdrága telefon. Bekapcsolom és a beállításokban nem hozza fel a magyart en meg alig értek angolul , valahogy ra lehet tetettni?
2021. nov. 3. 13:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Telefontól függően valamelyik beállításban el van az dugva.


Tudni kéne milyen telefon. Apple?

2021. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyomógombos telefonoknál nem gyakori, hogy sokféle beépített nyelv van, úgyhogy szerintem sehogy, de azt javaslom, a következő kérdésnél írd le a telefon típusát...
2021. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
LG a telefon típusa nem drága telefon
2021. nov. 3. 13:34
 4/17 A kérdező kommentje:
De a többi megvan csak nincs közte magyar szóval nem értem :(
2021. nov. 3. 13:34
 5/17 anonim ***** válasza:

Hja hogy feature Fón? Hát abban nem biztos hogy lesz magyar.


Androidnál ha nem Kínai belpiacos akkor az összes Goggle által támogatott nyelv ott van, almánál is ugyan így van.


Alma USA -ban kifejezetten nem drága telefon.

2021. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Őszintén én nem értek hozza azon belül sem hogy az LG melyik típusa egy ismerősöm küldte el postán nekem pár ajándékkal aki kint él. Mert neki már nem kell.
2021. nov. 3. 14:02
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindegy, ha "nem drága telefon", és nincs a nyelvek között a magyar, akkor nincs, erre nem lehet utólag telepíteni.
2021. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A saját telefonom tönkrement és így szükségem lenne erre, azért még próbálkozom hátha találok valakit aki megoldja.
2021. nov. 3. 14:14
 9/17 anonim ***** válasza:
Használtat fillérekért, vagy akár ingyen kaphatsz. Új is van már 3000 Ft körül.
2021. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9. 3000 Ft ért új okostelefon? Idegentől nem vennék használtat mert lehet lopott vagy épp tiltott stb.

Ezt is ingyen kaptam , ettől olcsóbban nem lehet.

2021. nov. 3. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!