Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan telefont venni?

Megéri használtan telefont venni?

Figyelt kérdés

Volt aki vett használtan telefont? Nagyon erősen gondolkodom,hogy használtan vegyek egy iPhone X vagy XR telefont. Szerintetek megérné használtan?

Mindenképpen személyesen szeretném megnézni, kipróbálni.

Válaszokat előre is köszönöm



2021. nov. 3. 20:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
en hasznaltan vettem az iphonejaimat, es mindig gyorsabban tonkrementek mint az ujak. az ara miatt megeri, viszont osszessegeben lehet jobban jossz ki ha meg sporolsz es veszel egyet ujonnan. nem lehet tudni mennyire vigyazott ra az elozo tulaj, ranezesre nem latni minden hibat
2021. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

En hasznaltan vettem

6s

Tokeletes

Szerintem innen nezelodj:

hasznaltalma.hu

Megbizhato :)

2021. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Tavaly decemberben az iBerry-n vettem Xs-t, azóta is hibátlanul működik a telefon. Gondolom 2+ éves lehet a telefon.
2021. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

utóbbi két telefonom használt volt, egyikkel kissé megszívtam, a saját hibámból. szóval az se a telefon hibája volt :D

egyébként én mindig bátorítok mindenkit a használt mobilra, természetesen körültekintéssel és megfelelő tájékozódással kell vásárolni megbízható eladótól, és nem lesz gond.

2021. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez erősen rajtad és a telefonon múlik. Ha 1 hónapig használták akkor lehet jó is. Én személy szerint csak újat szeretek használni, mert idővel ha tele van a cuccaimmal, úgyis kötődni fogok hozzá, és nem lenne jó elveszíteni mindent rajta azért, mert kitudja mit csinált vele az előző tulaj.
2021. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Tartós telefont éri meg használtan venni, ez meg igazából kimerül az iPhonekban és pár flagship androidos telefonban. Viszont - szerintem - ezek olyan brutális áron mennek használtan is, hogy én biztos nem vennék így.
2021. nov. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2021. nov. 5. 18:30
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6


Lehet, én vagyok akkor a h..e, de nemrég vettem egy 2 és fél éves S10+-t. Nagyon jó állapotban van, sehol egy karc nincs rajta, a hátlapján még a gyári fólia is rajta van. Minden tökéletesen működik rajta, az összes gyári tartozéka megvan és az akku is egészen jól bírja a korához képest. 90 ezer volt egyébként. Ez egyébként a 8/128 GB-os verzió, ami a megjelenésekor 340 ezer körül volt, most pedig 200 ezer körül van újonnan. Meglátjuk, mennyire érte meg megvenni, de szerintem egyáltalán nem volt drága, ahhoz képest, hogy 2 évvel ezelőtti felsőkategória!

2021. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy h..lye vagy, csak azt, hogy én nem vennék 90-ért használtan, gari nélküli 2 éves telefont, amit max szemrevételezéssel tudsz felmérni és igazából fingod sincs hogy milyen állapotban van, hanem inkább kiadnék érte 200 ezret, és akkor van egy telefonom 2/3 év garival, újonnan.
2021. nov. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tapasztalatom szerint a gari egyenlő a semmivel, a szervizek legtöbbször találnak valami hülye indokot hogy ne javítsák meg 💁‍♂️
2021. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!