Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan egy jobb...

Megéri használtan egy jobb minőségű telefont venni, vagy inkább vegyek egy kicsit gyengébb minőségű, de új telefont?

Figyelt kérdés

Arra kérnélek titeke, hogy esetleg írjatok példákat milyen telefont lenne érdemes ennyiért vásárolni, vagy esetleg saját tapasztalat használt telefon vásárlással, akár negativ is jöhet.


Összesen 65.000-em van a telefonra, sokan ajánlották a Huawei p40 lite-ot, ami nekem tetszene is, de igazából inkább Samsung-ot vennék helyette ujonnan, ha lehetne.


A másik opció az, hogy Apple terméket veszek használtan. Eddig androidos voltam, de egy ideje már váltani szeretnék egy másik rendszerre, ezért lenne jó Iphone-t vásárolni, de azt csak hasznéltan tudnék venni, amit egy csomó haverom, akiknek Iphone van, nem javasol. Egy Iphone 7-8 plus jonne ki használtan a pénzből.


(mielőtt még valaki kap az alkalmon, a pénzt magamnak gyűjtögettem össze, nehezen)



2021. máj. 14. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


A használt IPhone vásárlást én sem tudnám nyugodt szívvel ajánlani, pláne nem netről!

2021. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de azt csak hasznéltan tudnék venni, amit egy csomó haverom, akiknek Iphone van, nem javasol."

hát ja, az iphoneból csak a legújabb a menő... :D (ne vedd komolyan)


"Egy Iphone 7-8 plus jonne ki használtan a pénzből."

ezekkel az a gond, hogy a 7 idén kapja meg az utolsó nagy frissítését, a 8 meg jövőre, szóval nem lesz olyan sokáig használható.

persze ebben a kategóriában androidosból se találsz olyan sokat, amik még 1-2 évig kapnak frissítést.


"sokan ajánlották a Huawei p40 lite-ot, ami nekem tetszene is,"

nincs rajta semmilyen google szolgáltatás, remélem tájékozódtál erről. Ha nem, akkor most már tudsz róla.

Persze a legtöbb dolog megkerülhető/helyettesíthető.


"igazából inkább Samsung-ot vennék helyette ujonnan,"

ezért az árért nem kapsz értelmes Samsungot újonnan, ha újat akarsz, akkor ennyiből Redmi Note 10 a legjobb.


amit használtan ajánlok:

Poco X3 NFC: [link]

Galaxy A51, A70, A80...

Galaxy S9

Xiaomi Mi 9T

OnePlus Nord N100 (!)

2021. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

X3 NFC +1.

De én nem 2-3 éves telokat jó szívvel nem mondanák használtan.

Egy akkumulátor cserével kezdődik az egész, utána meg fokozatosan elhasználódik, egyszerűen hiába elég erősek még ha nem tartósak.

A javítással együtt meg már lehet jobban jársz ha veszel egyet újonnan.

Újonnan amúgy a Redmi Note 9S teljesen rendben van.

2021. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer vettem boltban újat.

Míg rájöttem, hogy vannak, akik hamar eladják valamilyen okból a sok pénzért vett telót.

Most is egy olyat sikerült kifognom, hogy a számlára vett 160 ezres telót 3 hét múltán 100-ért vettem meg. Amúgy is éppen ezt a modellt szerettem volna, így meg pláne megérte.

2021. máj. 15. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jo a hasznalt erosebb telo, de sok utana jarast igenyel.

Felsoroltak par ujat, azok jok. Hasznaltan ennyiert:

Huawei P20

Samsung Galaxy S10 (kisebb kiszereles)

S Galaxy S9

2021. máj. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!