Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone aktiválási zár meddig...

Iphone aktiválási zár meddig tart? Milyenek az esélyeim?

Figyelt kérdés
Tegnapi nap folyamán miután kitöröltem egy képet kiderült hogy mégis el kellett volna küldeném egy illetőnek, az egyetlen megoldásnak azt gondoltam ha az icloud backupból visszatöltöm, viszont nem sikerült eltalálnom a pontos icloud jelszavamat, ellenben telefonszámmal hitelesítettem magam de továbbra is telik a 24 órás felülvizsgálás, így a kérdésem az lenne hogy kb. mennyi lehetőségem lehet megpróbálni a jelszavamat majd? Az összes jelszó variációm a fejemben van, így előbb utóbb eltalálnám mit adtam oda, viszont attól tartok mi van ha lezár és nem lesz több próbálkozásom.

2021. nov. 9. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Hányszor rontottad el a jelszót, hogy letiltotta és 24 órás időintervallum van?

Szerintem menj Apple boltba vele.

2021. nov. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

vissza kell állítani az AppleID jelszavát

[link]

2021. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 fogalmam sincs, kb. 5-6x
2021. nov. 9. 11:03
 4/7 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm szépen a linket.
2021. nov. 9. 11:04
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 viszont pont ez a probléma hogy csak telefonszámmal tudom igazolni magam amiatt pedig csak 24 órás felülvizsgálatot adtak eddig.
2021. nov. 9. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha számlával mész iCentre-be személyesen lehet tudnak segíteni.
2021. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

06 80 983 435

Apple magyar ügyfélszolgálat. Itt biztosan tudnak segíteni!

2021. nov. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!