Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire túlzás iPhone 13 Pro...

Mennyire túlzás iPhone 13 Pro Max egy 16 évesnek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon. Tekintve, hogy mire használja egy átlag gyerek a telefonját, nem látom be mivel tudna a kezében többet egy 13 Pro Max mint mondjuk egy 11. Azt leszámítva, hogy van mivel gizdáskodni.


(Mondjuk a napokban egy 12-13éves forma kissrác hozta a 13 Proját fóliáztatni, úgyhogy én már nem csodálkozom.)

2021. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
Egyelőre elmegy, aztán karácsonyra majd kap egy jobbat.
2021. nov. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Ha anyagilag megengedheti magának, akkor nem túlzás. Nem mindenki csak netezésre használja a telefont. Aki komolyabban fényképezni, videózni, játszani, stb. szeretne, vagy csak nem mono hangzásra van szüksége, annak jobban a pénztárcájába kell nyúlni.
2021. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem tudjuk az anyagi helyzeteteket.

Ha megengedhetitek magatoknak, akkor miért ne.

Majd sokan fognak jönni azzal a szöveggel hogy minek, meg kihasználod-e. Ezek az emberek általában kispénzű, begyöpösödött példányok akiknek nincs más öröme az életben minthogy kritizálják a másikat, mert ő meg tud venni valamit, mert sokkal több pénze van mint nekik. Vagy pedig azért kritizálják, mert sokkal több eszük van mint nekik és azért vesz valamit, mert tudja olyan dolgokta is használni amit ők a kis agyukkal elképzelni sem tudnak. Vagy a kettő együtt :D

Szinte minden iPhoneos, iPados, Macbook-os kérdésnél ez van.

Ha nem a másik gyerek szája elöl kell elvenni a pénzt rá akkor miért ne kaphatná meg?

2021. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ne vegyél neki sokkal komolyabbat, mint amilyen az osztálytársainak van. Lehet annál komolyabb, de akkor sem kell a legdrágább.


Sok gyerek kinézi a drága holmikkal járó társukat, és emiatt a végén egyedül marad a high-tech kütyüjével.


Vagy beleesik abba a hibába, hogy menőzni kezd vele, mert ezt látja a többiektől, akik szintén megengedik maguknak.

2021. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Persze, kapja meg, csak ne csodálkozz, ha majd mindenből a legdrágább kell neki. Én azt mondanám, hogy mondjuk itt van 200e Ft, mert jó fej vagyok, ha ennél drágább telefon kell, pótold ki a saját pénzedből. Más a 25 ezresnek is örül.
2021. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Nem túlzás, amennyiben megteheted, tedd meg, a 13 Pro Max egy valóban jól sikerült mobil.


Tipp: A 128 gigásat vegye mindenki :))

2021. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Fsms ***** válasza:
78%
Nagyon.
2021. nov. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
77%
Semmi szüksége rá (mondjuk a 26 36,46 stb. éves felhasználók nagy részének sem)
2021. nov. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor is kimagasló kamerája van, sokkal jobban megéri, mint egy fényképezőgép.


Kimagasló hangszóró, brutális kijelző, aki ért hozzá, és észreveszi ezeket, az megfogja venni :)

2021. nov. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!