Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megvegyem az...

Szerintetek megvegyem az iphone 13 pro max-ot?

Figyelt kérdés

2021. nov. 9. 17:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Szükséged van rá? Vedd meg.

Nincs rá szükséged? Ne vedd meg.

2021. nov. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Ha szereted ablakon kidobálni a pénzed akkor igen.
2021. nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még nem vette meg nincs rá szüksége.. annyi mindent lehet venni abból a pénzből, vagy tedd félre!
2021. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Most milyen készüléked van?


Kihasználod a tudását?


Kihasználdád az iPhone 13 Pro (jelenlegi telefonodhoz viszonyított) többlet tudását?

2021. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Ajánlom figyelmedbe, hogy ezt fizeted meg:


[link]

2021. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Vedd!

Én megvettem és a 11 pro után sem csalódtam. Azt gondoltam amikor a 11 prot kézbe vettem, hogy nem lesz ennél jobb iPhone soha. Hát a 13 Pro Max sokkal jobb. Nagyon állatul jók a kamerák. Ha fotózol akkor nagyon fogsz örülni. A 77mm-es tele obival gyönönyürű képeket lehet csinálni.

Az akksiidő lehetetlenül sok, a kijelző kiváló, a hangja is teljesen ok egy telefonhoz képest.

Az A15 proci meg egy állat...

Aki csak face meg messenger, meg tiktokot használ az sosem fogja megérteni mennyire erős ez a telefon.

Van néhány app amit használok ami elég számításigényes dolgokat csinál, na ott látszik igazán mennyire brutál. Pl 55 képből álló panorámát 2 másodperc alatt rak össze. Az iPhone 6-on ez másfél perc volt :D

2021. nov. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Facebookra,instára stb-re ne..
2021. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%
Életed legjobb döntése lesz🥰💋
2021. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Szükséged nincs rá gondolom, csak igényed. Ha anyagilag ez nem vág földhöz, akkor vedd. Ha 11 vagy 12-es szeriàt használsz, akkor nem biztos, hogy feltétlenül cserélned kellene.
2021. nov. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked a saját szempontjaid és anyagi lehetőségeid alapján érdemes döntened.


Nekem a max feleslegesen nagy és drága én a normál 13 Prón gondolkodtam, de még az is nagyon drága, úgyhogy inkább nem veszem meg. Szeretném, van is rá pénzem, de nem annyira fontos számomra, mint amennyibe kerül, úgyhogy marad a régi iPhone X, amíg még használható. El vagyok vele és ha ennél komolyabban fotózni vagy videózni akarok, akkor úgyis van a telefonnál sokkal komolyabb gépem, inkább azt használom. egy komolyabb iPhone-t sem használnék ki igazán, ezért nem éri meg ilyen sokat ráköltenem.

2021. nov. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!