Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A marketplace tulajdonképpen...

A marketplace tulajdonképpen hogyan működik? Honnan szedi össze a hirdetéseket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 15. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Azokat mind emberek töltik fel oda.

Ha el szeretnél adni valamit akkor nyitsz egy új hirdetést, kitöltögeted az adatokat (az eladni kivánt termék neve, ára, állapota, stb...), feltöltesz néhány fotót róla és közzéteszed.

2021. nov. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hogy érted, hogy honnan? Bárki tehet fel hirdetést, te is. Simán magánszemélyként fel lehet tölteni bármilyen használt cuccodat pl. De újakat is, vagy sajátkészítésűt.
2021. nov. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hova kell kattintanom, hogy oda töltsek fel valami hirdetést?
2021. nov. 15. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem bárki.

Csak csoport tag.

2021. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnyitod a facebookot, azon belül a marketplaceot. Majd eladás és új apróhirdetés.

Vagy kattints ide: [link]

Ha végignyomkodtad akkor a hirdetésed meg fog jelenni a markerplace-on.


"Nem bárki. Csak csoport tag."

Ez a megállapítés abban az esetben érvényes ha valaki egy adott csoportban szerene hirdetést megjeleníteni. (akkor sem minden esetben)

2021. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
#4 Nem csoportról van szó, hanem a marketplaceről. Ez a facebooknak egy szolgáltatása, ami olyasmi, mint a vatera, jófogás, stb.
2021. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem léptem be, mégis megjelenik ott hirdetésem amit más csoportban adok fel. Vagy ha egy adok veszek csoportba belépek már marketplace tag vagyok?
2021. nov. 16. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!