Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tulajdonkép mi ez a "Google...

Tulajdonkép mi ez a "Google Career Service". Valami telefonmágus felvilágosítana?

Figyelt kérdés

Én igazából nem értem. Valami "szolgáltatói szolgáltatásnak" írja magát.


Kikapcsoltam az engedélykéréselnél,amiket beállított, de erőszakosan követeli az engedélyeket. (mikrofon,tárhely,kamera,stb).


Mégis mi ez? Amire gondolok?...



2019. dec. 27. 05:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem szolgáltatás a maga nemében, csupán egy alkalmazás, ami szolgáltatásokat futtat.

Gondolom ha hasznát vennéd, akkor tudnád mire jó.

Szóval megérett az eltávolításra. Amúgy sem csinál semmit gyakorlatilag.

2019. dec. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mi garantálja h nem csinál semmit, és milyen jogon "futtatja" a mikofont meg a többit?


Hogy lehet tőle megszabadulni?!

2019. dec. 28. 00:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a telefon hálózati szolgáltatód felé egy modul. Az RCS üzenetek bevezetését ezen modul frissítésén keresztül éri el a Google. [link]

[link]


Nem csinál semmi különöset, nyugodtan adj neki engedélyeket.

2019. dec. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan letilthatod.
2019. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szkeptikus vagyok a gugli cuccokkal kapcsolatban.


De úgy néz ki, hogy sikerült letiltanom, kikapcsolnom. Pedig nagyon agresszív volt.

2019. dec. 29. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!