Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha 2 hónapja elvesztettem a...

Ha 2 hónapja elvesztettem a Samsung Galaxy 10+ telefonom akkor ez használhat még valamit?

Figyelt kérdés
Ezalatt a 2 hónap alatt gondolom lemerülve van valahol. Ha a Samsung Findmyphone-ban rámegyek arra, hogy akkumulátor üzemidő hosszabbítás, majd utána a csöngetésre akkor bekapcsol a telefon ennyi idő után? A sim kártyát is tiltottam benne azóta. Valamint ha nem állítottam be azt, hogy feltöltse a képeim a Felhőbe, viszont a Findmyphone-on laptopról csinálok egy biztonsági mentést akkor a képeket meg tudom menteni róla?
2021. nov. 15. 21:04
 1/7 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Nem fog menni.

Ha csak nem találta meg a jó tündér és ép töltőn tartja egy nyilt wifi közelében.


Eddig jól látod hogy le van merülve, na most ha le van merülve és tiltva van benne a sim akkor szerinted hogy fog bármilyen online szolgáltatás elindulni rajta?

2021. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha az akkumulátor üzemidőhosszabbítást megpróbalom akkor az az 1 perc csengetés, amit írnak az offline, tiltott kártyával is megy, vagy nem?
2021. nov. 15. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom bekapcsolva hagytad el.

Ez azt jelenti, hogy 2-3 nap alatt lemerült teljesen.

Onnantól meg nem fog működni semmi hókuszpókusz.

2021. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez az akkumulátor üzemidőhosszabbítás sem használható megoldás ilyenkor?
2021. nov. 15. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nullán mit hosszabbítasz?

Miután elhagytad ugyanúgy rajta maradt a hálózaton, jöttek rá az értesítések, csatlakozott a mobilhálózathoz, stb. Ez azt jelenti hogy max 2-3 napig volt még bekapcsolva. Most már hiába kattintgasz a számítógépeden bármit az már nem jut el a telefonodhoz.

Aznap kellett volna nekiállni keresni. Miért vártál 2 hónapot?

2021. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ha csöngene is egy percre, mire mennél vele?
2021. nov. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem 2 hónap, de 5 nap múlva így találtunk meg egy telefont. Először nekünk sem találta a kereső, aztán poénból megnéztük 5 nap múlva és csörgetni is lehetett, a helyszínt is kiírta, bár nekünk a lakásban volt egy eldugott lehetetlen helyen, így a csörgetés sokat számított.
2021. nov. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!