Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elvesztettem a puk kódot a...

Ha elvesztettem a puk kódot a telohoz, lehetséges máshogy kiblokkolni?

Figyelt kérdés

Tehát nemrég vettem ezt a számot, és miközben jöttem haza biciklivel, akk eshetett ki a zsebemből...


Van tehát vmi mód rá hogy kiblokkoljam? Szolgáltatóhoz vigyem? Vagy megint új szám?



2018. jan. 9. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
És mi lett a PIN kóddal? Azt meg ugye elfelejtetted.
2018. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a szolgáltatódhoz, és személyivel igazolod hogy a tied a szám. (Mivel már csak személyi azonosítóval vehetsz számot) De ha megvan a vásárlási igazolásod azt is el kell fogadniuk.
2018. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1: a régi pin kódot irtam be 3x nem tudom miért... megszokás nagy ur


2: megpróbálom ezt hátha

2018. jan. 9. 17:05
 4/4 anonim ***** válasza:
PUK kódocska a szolgáltató rendszerében is meg van, nem csak a papírkán, amit adtak Neked. Telefonon keresztül is megadják, de van, hogy pénzt kérnek érte. Tavaly nyáron két rokonnak is ki kellett kérnem a PUKIját, mindkettő Telekomos. Az első alkalommal levontak 600 forintot emiatt. A második esetben azt mondta az ügyintéző, hogy most kivételesen nem fogja levonni, de szerencsénk, hogy hozzá kapcsoltak, mert másik kolléga kíméletlenül levonta volna.
2018. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!