Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki szintén vár...

Van itt olyan aki szintén vár emagtol iphone 13-mat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kb 1 hónapja rendeltem online az emagtól iphone 13 pro maxot, ami már akkot is “előrendelhető” volt. Sajnos még ma is az.. eddig egyszer hívtam őket, de csak annyit mondtak, h ők sem látják előre mikor lesz raktáron…hogy lehet az hogy ennyit kell várni valamire? Most már úgyvagyok vele, h talan karácsonyra megjön..

#eMAG #iPhone 13 #Apple iPhone 13 Pro Max #Rendelés emag iphone #Emag szállítás iphone
2021. nov. 17. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

"hogy lehet az hogy ennyit kell várni valamire? "

Ez az előrendelés lényege.

"Most már úgyvagyok vele, h talan karácsonyra megjön.."

Vagy nem. Ha nem idén, akkor jövőre.

Az, hogy előrendelésed van, az csak annyit tesz, hogy még nem mondtad le. Egyébként ha elolvasod, az előrendelések sorrendjében teljesül a kiszállítás. Ha előrendeltek 1500-an, és beérkezik 1000 db., akkor 500 nem kap. Legalábbis abból a szállítmányból.

2021. nov. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj de okos vagy
2021. nov. 18. 01:54
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Te meg fájdalmasan hly3
2021. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az összes hír arról szól hogy feltorlódtak a rendelések, az árú szállító hajók. Hiány cikk van sok mindenből és az apple is erős késéssel szállítja csak a 13 Pro és Pro Max modelleket. Akár 6 hetes csúszással. Onnan még majd az eMAG mikor megkapja még az ottani logisztikán is átmegy +1 hét és voila...
2021. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Forsty0 válasza:
Én az emag on december 3án "előrendeléssel" vásároltam iphone 13 pro max-ot eddig még nem érkezett meg. Az emag-on sikeres fizetés és rögzített rendelésként van rögzítve... Fogalmam sincs hogy mikor fogom megkapni... De szerintem hónapokat kell majd várni mire megérkezik... Húsvétra talán ideér....
2021. dec. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Végre valaki, aki reálisan gondolkodik.
2021. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki iphonet vásárol az nem gondolkozik reálisan :)
2021. dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!