Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megszabadítani a...

Hogyan lehet megszabadítani a google fiókot, gmail-t a vírustól?

Figyelt kérdés

1 probléma:Hetek óta nem jönnek át az e-mailek a gmailemre(csak androidon figyelem),teli van a tárhely. Töröltem fotókat a tárhelyről meg vagy 1000 e-mailt.

2 probléma: Az orvosommal emailben kommunikálunk,de mivel napok óta nem reagált, tegnap felhívtam. Ő jelezte hogy fertőzöttként megjelölt leveleket kap tőlem és mintha ugyan azt küldtem volna el neki 10x,holott csak egyszer. Elmondása szerint nem olvasható a levelem,illetve ha válaszolni próbált vissza dobta az üzenetet hogy nem lehet elküldeni.


Tud valaki ebben segíteni?


Esetleg kapcsolódhat ahhoz hogy okt.23-án kaptam egy figyelmeztető e-mailt miszerint Amerikából jelentkeztem be. Az e-mailben nagyjából ez állt hogy : "Szokatlan bejelentkezési tevékenység. Gyanús bejelentkezést észleltünk a microsoft fiókba a >email címem<.

Bejelentkezés helye: Egyesült államok

IP cím: 74.224.53.97"


Lehet köze a kettőnek egymáshoz?

Természetesen ezután jelszót változtattam,stb. Elvileg most biztonságos.

Töltöttem le a telefonomra vírusírtót(avg),de nem talált semmit.

A készülékem: Xiaomi Mi 10T Pro, Android 11


Segítene valaki kérlek?



2021. nov. 18. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai IP címről feltörték a fiókodat.


Jelszót változtattál az jó, de legyen 2 faktoros az azonosítás.


Hogyne lehetne kettőnek köze egymáshoz. Fiókodat felhasználták spam küldésre. Email címedet így is úgy is felhasználhatják. Azzal nem tudsz mit tenni.

GMail virus nincs. Ha csak te irányítod a fiókodat akkor nézd végig a beállításokat, ki tudja mit állítgattak, és mindent törölj ki amit nem te állítottál be. Milyen szabályok vannak.


Amúgy meg töröld ki a szemetet.


Attól hogy a te Email címedet látja a fogadó, az nem azt jelenti hogy te küldted. Simán lehet olyan küldő e-mail címet beállítani a levélben amilyet akarnak.

2021. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A mobioddal van a gond, a gmail fiók nem tehet róla.

Nyomj egy gyári visszaállítást és meg van oldva.

Ja, ás utána még egy jelszócserét.

Az a helyzet, ha a mobilodon van egy alkalmazás, ami a jelszavad megszerzi, az a jelszócserét is "látja", így amíg fertőzött a telód, nincs értelme vele szórakozni. És tud úgy leveleket küldeni a nevedben, hogy te nem veszed észre.

2021. nov. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!