Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itthon miért kérnek nem is...

Itthon miért kérnek nem is kevés pénzt az egyutas HASZNÁLT raklapokért is, AMIKOR kicsit nyugatabbra, ingyen vágják hozzád, sőt, örülnek is, hogy megszabadítod tőlük?

Figyelt kérdés
Komolyan ez az ország ennyire gusztustalan lett? Barkácsolni akartam, mert hobbim, gondoltam ingyen csinálok anyukámnak valami jópofát a kretjébe, ha már itthon ragadtam.... erre 600 forintért kínálnak darabáron olyan raklapokat, amiket máshol ingyen sem vinnének el... Csak anyukám miatt járok haza, más már nem köt ide, viszont ezen felháborodtam, hogy a SZEMETET árulják pénzért a magyarok egymásnak.... Ez a harmadik világ már???

2021. márc. 11. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Végülis tüzifa.
2021. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Pont ugyanazért, amiért innen nyugatabbra is jellemzően pénzért kapod őket. Mert keresni akarnak rajta.

Aki meg ingyen vágja hozzád, az csak szabadulni szeretne tőle, akár nyugatra él, akár itt.

2021. márc. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
600 forintról van szó...
2021. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Drága? Egy csomag normális virsli 800 felett van...
2021. márc. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Na, és végül is hogy döntöttél, megér neked 600 forint per darabot Édesanyád meglepije?
2021. márc. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igazad van kérdező, az a baj, hogy aki foglalkozik egyáltalán azzal, hogy a nem használt dolgain tultegyen, az sokszor szerintem is pofátlanul sokat ker, másnál meg ott áll parlagon , csak nem tudsz róla.
2021. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ez semmi!!! Baján a milliárdos zöldségnagykereskedő 300 ft.-ért adja az üres banános dobozt!!
2021. márc. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Dúúrva. De amúgy szerintem a kérdezőnek nem is a 600 HUF a baja, hanem emellett hogy az már szemétrevaló minőség, mennyi lehet a jobb raklap akkor?
2021. márc. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!