Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az extrém digigal-ba érdemes...

Az extrém digigal-ba érdemes telefont venni?

Figyelt kérdés
Vettem már ott egy két kisebb műszaki cikket és nem volt gond.De most kinéztem egy drágább telefont és nem tudom hogy ott vegyem-e vagy mondjuk a media markt-ban ahol 10 ezerrel drágább! Ti vettetek már az extrém digigal-ba telefont? Minden rendben ment? Nem volt baja stb? Köszönöm aki válaszol!

2021. nov. 18. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi baj az extreme digitallal ha adnak garit
2021. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, megveheted ott. Jó bolt.

De a MM is teljesen jó.

2021. nov. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vettem nem egy telefont az Edigital -ban.

Nem romlottak el.


Monitort vettem ott még, de eleve hibás volt. Visszavittem és visszaadták az árát. Rendeltem egy másik típust az meg jó lett.


Meg sok apróságot is. lp Notebook hátizsákot.

Egereket, akkukat, fényképező gépet jó régen.

2021. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az extrém digitál az jó hely.
2021. nov. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vettem már az Extrémben telót (is), és a garanciás ügyintézésnél mindig kötözködtek, pl. amikor harmadszor vittem vissza cserére (azzal a panasszal hogy 1 perc aktivitás után kikapcsol a wifi), azt mondta a tag, hogy nem fogja kicserélni mégegyszer (gondolom neki adminisztráció származik belőle). Mondtam hogy akkor elállok a vásárlástól, pénzt vissza, és már itt sem vagyok. Erre még mérgesebb lett, és szidott, de visszaadta a pénzt. Amivel átmentem a Médiába és 10 ezerrel olcsóbban megvettem ugyanazt.

Ez csak egy kis szösszenet, de velem ez esett meg.

2021. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem is volt anno afférom velük, de ettől függetlenül sokat vásárolok onnan, telefont is vettem, volt garanciáztatásom is, többet nem volt ott gondom.
2021. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!