Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Média Markt vagy az E-digital...

Média Markt vagy az E-digital a jobb volt?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy drágább telefont ami mindkét helyen van viszont a média marktba 10 ezerrel drágább! Te melyik boltba vennének vagy nem számít? Az ár különbség nem is annyira Zavar mert valahol úgy érzem a média Markt korrektebb ha gond lenne vagy bármi mintha abba a boltba több bizalmam lenne! De kíváncsi vagyok ki hogy vélekedik erről! Vagy kinek milyen tapasztalata van egyik másikkal! Köszönöm!

2021. nov. 19. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan vedd meg az Extrémnél, ha ott olcsóbb!

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2021. nov. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írtuk, vedd meg az E-Digitalnál. De ezt most miért kérdezted meg?
2021. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezted meg mégegyszer?*
2021. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint inkább Edigital, de teljesen mindegy melyiknél veszed a kettő közül.
2021. nov. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy, vedd, ahol olcsóbb.
2021. nov. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint csak 1 dolgot vettem az edigitálnál, azzal meg voltam és vagyok is elégedve. Haverom viszont rendszeresen vásárol onnan, neki már kellett garanciáztatni is és semmi gond nem volt azzal sem. Bár ugye telefonnál a garancia az semmit nem ér szinte, mert ami "elromolhat" azt nem érinti soha a garancia. Inkább nézném a 10ezer forintot. Abból már megvan a fólia és a tok.

(Tudom a kérdés nem terjedt ki erre, de a firstphone-ban szoktam telefont venni, mert olcsóbb, garanciáztatni ugye nem szokott kelleni, de ha gond van oda lehet menni nyugodtan vele és kezdenek valamit. Az edigitál meg szerintem kicsit szinvonalasabb is, szóval nem okozna gondot, hogy ott vegyek készüléket. De megközelíthetőség szempontjából jobb nekem a firstphone és jobban szeretem személyesen átvenni. Mert kiszállításnál már mehet az, hogy a forgalmazó állítja, hogy ő hibátlan készüléket adott ki, a futár meg állítja, hogy ő meg vigyázott a csomagra, szóval lehet futni a köröket, hogy fogyasztóvédelem meg társai. Jobb az, ha személyesen veszed át az ilyet.)

2021. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
A media marktban jobb minőségűek szoktak lenni a dolgok. Az e digitállal fürödtem már be meg ismerősök is
2021. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Külön gyárat tart fenn az apple is az edigitalnak és külön mást a media marktnak :))
2021. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nyugi, addig kérdezgeti új kérdésben míg a többség a Media Markt mellett teszi le a voksát. Tök mindegy hol veszed, mert mindkettő nagy múltú cég, nem egy sarki kisbolt. A garancia mindkettőnél ugyanúgy van, ugyanazokkal a feltételekkel, csak az egyik nagyobb haszonnal dolgozik.
2021. nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
MM
2021. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!