Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívás rögzítés hiba?

Hívás rögzítés hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném rögzíteni a telefon beszélgetéseket a Samsung Galaxy A22 5g telefonomon.

Az interneten látom,hogy a hívások menüben van egy gyári hívás rögzítő lehetőség. Nekem ez nincsen benne! A legfrissebb szoftver van rajta, google playből letöltött hangfelvevők csak a saját hangomat veszik fel,akárhogyan állítgatom őket.


Látom a netes videókban ( pl. itt : https://www.youtube.com/watch?v=oPjcI9J74iI) de nekem nincsen ott a call recording opció.


Szerintetek mitől lehet ez,van rá megoldás?


Nagyon szépen köszönöm!!!!


2021. nov. 19. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom vannak Android verziók amikből kivették a funkciót biztonsági illetve adatvédelmi okok miatt. Alternatívaként használhatod a True Phone abbot ( [link] vagy a BoldBeastet
2021. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
appot*
2021. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

Sikerült feltenni és az én hangomat veszi is, viszont a másik fél hangját ugyan úgy nem rögzítí.

Szerinted mitől lehet ez? Nem találok erre vonatkozó beállítást.

köszi.

2021. nov. 19. 22:26
 4/5 Alex Fly ***** válasza:
@3: attól lehet, hogy az európai szabályok szerint a hívás rögzítése a másik fél kifejezett hozzájárulása nélkül illegális - ezért a gyártók az európai piacra szánt készülékeik esetében letiltják ennek lehetőségét.
2021. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2021. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!