Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Samsung telefont...

Milyen Samsung telefont vagyek használtan?

Figyelt kérdés
Samsung telefont szeretnék venni hasznaltam max. 1-2 eveset . Árban max.70-80 ezer fotint, mit ajanlanátok?

2021. nov. 20. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem az előző Samsung új volt, de nem szerettem. Egy idő után az akksi gyorsan merült. Használtan véve valószínűleg azt is cserélned kell.
2021. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Samsung A71, A51,A31


Esetleg A52,72 ha egy nagyon kicsivel többet szánsz rá.

2021. nov. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

A világért nem venném meg más levetett telefonját, főleg olyan világban nem, ahol másfél évente duplázódik a telók tudása, és feleződik az ára.

Azon nem gondolkodtál még, hogy beiratkozol egy alapfokú szakmunkás képzésre, megismered a matematika és fizika alapjait, és a jövőben nem márka alapján választod mások levetett szarosgatyáját?

Hidd el, jobb emberré válnál.

2021. nov. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"másfél évente duplázódik a telók tudása"

aha...nem 😃


használtan S10 felé nézelődnék

2021. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

És az birni fogja 3-4 evig?

2021. nov. 20. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:
S10? Bírni birni fogja, de üzemidő miatt 1 évig se fogod meg tartani.
2021. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
simán jó lesz...én S10+-t használok 86%-os akkuval, 4-5 óra SoT megvan és csak nap végén dugom töltőre
2021. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Simán bírja az S10 nekem is 2 éves már és semmi bajom az aksival 1 nap 1X elég töltenem de ha úgyvan másfélnaponta is elég. Meghát istenem gyorstöltés... percek alatt fellöki annyira, hogy elég legyen egy jódarabig.
2021. nov. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
S10 vagy Note 10.
2021. nov. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En s10-est hasznalok lassan 2 eve. Igazabol tudom ajanlani, mert 20% ala nem engedem az akksit ha lehet es igy nalam eddig jelentősen nem gyengült. Szep, erős, a hatlapi kamera nagyon jó, de az előlapi kevesbbé, bar biztos lehetne allitgatni es akkor jobb lenne, engem a szelfi műfaj nem foglalkoztat.

Viszont a lekerekített kijelzőél bar nagyon menő meg minden de van hatranya. (akaratlanul ha beleersz esfelrekattint)

Ezektől függetlenül tenyleg csak ajanlani tudom, mert pl a fotoi messze jobbak mint a 100 Mpixeles kinai csodáké, elesebbek, reszletgazdagabbak, sötétben meg megjobban kijönnek ezek a különbsegek. A kijelzője meg szintén elveri a mezőnyt.

2021. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!