Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi: melyik korszerű...

Xiaomi: melyik korszerű telefont érdemes venni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lényeg hogy közepes nagyságú legyen, korszerű technológiás kijelzővel, nagy tárhellyel- és akkuidővel rendelkezzen.

Ne legyen régi hardverileg, legyen esély rá, hogy bírja majd még belassulás nélkül 4-5 évig.

Kamera nem kell hogy "prémium minőségű" legyen.

Napsütésben is jól olvasható legyen a kijelző.



2021. nov. 20. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Xiaomit nem fogsz találni olyat, ami 4-5 évig bírja lassulás és egyéb idegtépő bajok nélkül. 😅
2021. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A többi gyártó se jobb, "Hua" stb...

Jó akkor legyen 3 év lassulás nélkül, csak mondjatok valami korszerűt. :)

2021. nov. 20. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:

A 4-5 év lassulás nélkül oké, de az a baj, hogy az újakhoz képest lassúnak fog tűnni.

Én egyébként Poco-t javasolnám. Mondjuk x3 pro. Az is xiaomi. Teszel rá egy EU romot, és nagyon jó telefon.

2021. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

poco f3 ...

Az x3 nem tol jo az f1 sebességét tudja ami a mai napig nagyon jó pedig már kb 3 éves (az van nekem régóta) tehát azt azért nem venném mert az F3 50százalékkal gyorsabb kb.


A telefon nem lassul, ez marhaság nincs benne lassuló alkatrész, a szoftverek nőnek, a nagyobb szoftver lassabb, a gyorsabb telefon tovább érződik gyorsnak.


HA telefont vennék akkor F3 lenne a befutó.

2021. nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, ez attól függ mi fér bele árban. Nem ugyanaz a kategória az f3 és az x3.
2021. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Tessék, itt valaki linkelte a xiaomi telefonok teljesítménytét.

2021. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5: tudom, de ha 85 ezre van akkor 106 is lehet hogy van, azt tulképpen mivel közel 50 százalék plusz (antutu-val mérve) 500 vs 720 pont.

Ennyit szerintem lazán megér.. Cpuban nem tudom majd aki akarja hasonlítja de kb ott is ennyi szokott lenni. Ez az 50 százalék már érezhető, és igen, jóval tovább érezheti erősnek.

Ellenben MINDENT teljesít amit a kérdező leírt.

2021. nov. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!