Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem települ fel az új...

Miért nem települ fel az új firmware frissítés a Nok E72-őmre?

Figyelt kérdés

Adott egy E72 (eredeti), angol menüs, új frissités van 031-ről 051-re, elinditom addig eljut hogy a frissitést már letöltötte kezdi a Telepítést, annak negyed részénél kb a telefon kijelzője egyszer csak elkezd villogni, majd egy idő után a Nok Soft Updater is észbe kap és kiirja hogy elveszett a kapcsolat a telefonnal... Valami ötlet??

(Eddig már volt 1-2 frissités amiket gond nélkül fel tudtam rakni)

Köszönöm előre is!


2010. szept. 4. 23:47
 1/1 A kérdező kommentje:

Nem hiába a sok próbálkozás, számítógépen keresztül sehogyan sem ment a frissités, azonban a telefonba épitett saját kis szoftver/firmware frissitője csont nélkül leszedte amit az Ovi-n keresztül nem tudott...


Most már más a gond: HelloOX2-t telepiteném (természetesen a legújabbat, szignóztam, feltelepitettem, elindult, csak hogy az 'Unpacking files...'-nél tovább nem megy... Valaki valami megoldás?? Napok óta szenvedek vele...

2010. szept. 5. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!